Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2008-03-07 ~mariolatcz@op.pl
Matuchno Nasza ukochana proszę Cie o zdrowie dla naszej koleżanki
Joli Narloch błagam uzdrów ją daj jej siłę aby umiała cierpliwie znieść trudy choroby ,otocz ją płaszczem swojej opieki. Dzisiaj miała operację
czeka ją chemia wiem mateczko że ty wszystko możesz. Otocz opieką
jej mężą i córkę w tych ciężkich dla nich chwilach.O to Cie prosi
Mariola i Irek
2008-03-04 ~twoja czcicielka
Matko Boża Oborska z Woli Twojego Syna w I-wszą sobotę miesiąca marca pielgrzymowałam do stóp Twojego Synna w Sanktuarium Oborskim.W Ofierze przywiozłam swoją córkę , wnuczkę i zawierzałam je Matce Bożej Bolesnej i Jezusowi Ukrzyżowanemu.Pokój i ufność oganęły moje serce.W Godzinie Miłosierdzia O. Piotr poświęcił nowy Krzyż z wizunkiem Jezusa Ukrzyżowanego-bardzo wymowny ,dotykający serca człowieka.
Wpatrując się w Najświętszą Twarz nad lewym Okiem pod Cierniową Koroną moim oczom ukazał się guz ,zginął dopiero jak Panowie zaczęli Krzyż przenosić do bocznego Ołtarza.
Jest to dla mnie kolejny znak czasu.w którym Najświętrze Oblicze Jezusowe chce mi coś powiedzieć.
Kiedy otrzymam odpowiedz nie wiem,ale Jezus wie!!!
Jezu ,Mayjo kocham Was, ratujcie dusze które giną.
2008-02-23 ~Henryk\ Irena.
2008.02.23 Henryk. Matko Boska Bolesna Tobie polecam opiece całą moją rodzinę i proszę Cię o zdrowie,dobrą naukię dzieci abyśmy szczęśliwie mogli doczekać święceń kapłańskich syna.Matko Oborska jesteś cały czas w naszych sercach. .
2008-01-25 ~Malgorzata
Moje spotkanie z Oborska Mateczka odbylo sie latem 2003.Wtedy to niewiedzac o niczym pojechalam do Obor z moim malenkim synkiem ktorego zabralam na przepustke ze szpitala.Mial wtedy 1 miesiac i bardzo chore nerki.Na operacje nie bylo szans ,gdyz jego organizm by tego nie wytrzymal....Iznalezlismy sie tam u stop cudownej matki .Ofiarowalam tam mego synka ..I po powrocie do szpitala z dnia na dzien moje dziecko wracalo do zdrowia.To byl jego ostati pobyt w szpitalu .Mateczka Oborska caly czas jest teraz obecna w naszym zyciu.kazdego dnia modle sie do niej proszac o laski i zarazem dziekuje za cud zdrowia ktorym obdazyla naszego syna..dziekuje ci Mateczko i Twojemu synowi za to ze jestescie przy nas.Zdrowas maryjo
2008-01-25 ~MARZENA I DARIUSZ
Matuchno Nasza ukochana proszę Cię o zdrowie dla mojego męza Dariusza , prosze Cie i błagam uzdrów go daj mi siłę abym umiała cierpliwie zniesc trudy choroby , niemiałam pojecia że to takie trudne boję sie że sobie nieporadze z tym wszystkim prosze Cię Matuchno o tocz nas swoim płaszczem i wes pod swą troskilwą opieke .Proszę Cie równiez opiekuj sie rodzina Kopaczewskich , zmagają sie z trudami choroby u P.Mariana wykryto nowotwór prosze o zdrowie i opiekę dlanich .


[ « 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio