Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2012-12-26 ~sorella25luna
Czcigodni Ojcowie i Bracia z Oborskiego Karmelu!
Na czas Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Nowy Rok Pański ślę moc najpiękniejszych życzeń. Niech Matka Boża z Góry Karmel tuląca do siebie Dzieciątko Jezus wyprasza nieustannie potrzebne łaski i hojne błogosławieństwo dla Wszystkich posługujących w tym przepięknym Maryjnym Sanktuarium. Szczęść Boże!
2012-12-24 ~pielgrzymowiczka
„Bóg się rodzi,
moc truchleje…”
Ten cudowny Czas Święty
niech przyniesie
kochanym Karmelitom z Oborskiego Wzgórza,
wiele Bożej radości i miłości,
a nadchodzący Nowy Rok 2013
niech Dobry Bóg obdarzy swymi łaskami,
napełni pomyślnością, szczęściem i pokojem.2012-11-10 ~Marzenna i Andrzej
Po raz pierwszy przyjechaliśmy do Sanktuarium 1 września br. Była to sobota. Spędziliśmy niemal cały dzień na modlitwie z Ojcem Piotrem. Było to ogromne przeżycie duchowe. Ojciec Piotr poprowadził nas po ścieżkach prowadzących do Pana. Oddaliśmy się w opiekę Mateńce wraz z naszymi troskami. Wtedy to odzyskaliśmy spokój duszy i ogromną wiarę. Wróciliśmy do Sanktuarium kolejnej niedzieli aby ponownie ukłonić się Mateńce i podziękować za wszystko co otrzymaliśmy i co każdego dnia otrzymujemy. Postanowiliśmy z mężem kierować wszystkich bliskich i nie tylko do Sanktuarium aby oddali się w opiekę Matce Bożej Bolesnej. Tęsknimy za Sanktuarium, ale już niebawem odwiedzimy ponownie Mateńkę. Składamy serdeczne podziękowania dla Ojca Piotra i Ojca Włodzimierza i prosimy o dalszą wspaniałą posługę w tym pięknym miejscu.

2012-09-09 ~zbyszek
Bardzo lubie przybywac do Sanktuarium w Oborach tutaj laduje swoje akumulatory. Ostatnio mialem bardzo trudny okres ,przybylem jak zwykle do Mateczki proszac oratunek .Wolalem z glebokosci swego serca jak paralitycy i niewidomi z Ewangeli', Bog uslyszal moje wolanie dal pokoj serca i duszy .Dziekuje za wszystkie doznane laski .
2012-07-16 ~józef z działdowa
dziękuję za czuwania modlitewne. dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli i ich przewodnikom. dziękuję za takie miejsca, gdzie ludzie mogą się gromadzić z prośbami, podziękowaniami i czcić Boże dzieła wspólnie, zgromadzeni w jednym kościele apostolskim. dziękuję ojcu Piotrowi i wszystkim ojcom karmelitom za ich posługę Bogu przez służbę ludziom.


[ « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio