Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2010-07-12 ~SŁAWA MAM JARKA Z G-D
Dziękuję...
Matce Bożej Bolesnej w OBORACH
za powrót do zdrowa po ciężkiej chorobie mojego syna JARKA ktory w lipcu 2007 r, zachorował na nowotór chodkina czyli ziarnicę złoślwą rak węzłów chłonnych.Syn miał 10 lat dzisiaj jest zdrowy .Dzięki Bogu i jego ukochanej matce .Dzisiaj JAREK ma 13 lat.Bardzo często jeżdzimy na Obory,ponieważ mieszkam w Golubiu-Dobrzyniu.
2010-06-01 ~Twoja czcicielka Marta
Mateńko najukochańsza dziękuję Ci bardzo, że zaprosiłaś mnie do siebie.Chwil , które przeżyłam w tym cudownym miejscu nie zapomnę nigdy.Już niedługo jeśli mi na to pozwolisz znowu zawitam w Twym Sanktuarium i przywiozę ze sobą pielgrzymów, aby i oni mogli poczuć Twoją miłość.Matko Bolesna wstawiaj się u Pana za nami
2010-05-31 ~Danuta
Kochana Matko Bolesna w ubiegłym roku jechałam do Ciebie z ciekawości a przyjechałam spokojniejsza(chorowałam na depresję i tylko modlitwa dodawała mi sił w walce z tą chorobą).Teraz byłam w Oborach 22 maja i nie mogłam doczekać się tego wyjazdu.Nie liczyłam na nic tylko czułam że chcę tam być.Ostatnio bardzo bolały mnie nogi ,więc jakie było moje zdziwienie jak następnego dnia uświadomiłam sobie,że mnie już nie bolą.Dziękuję Matko Bolesna za wszystkie łaski Proszę o dalszą opiekę.Wiem że jak tylko nadaży się okazja to będę przyjeżdżac do Obór
2010-05-28 ~Karolina
Dużo słyszałam o tym cudownym miejscu i bardzo chciałam tam jechać.Któregoś dnia babcia zaproponowała mi żebym się z nią wybrała bardzo się ucieszyłam.Jehałam tam aby oddać się całkowicie modlitwie,gdyż czułam,że oddaliłam się od boga,modliłam się o zdrowie za najbliższych,o uzdrowienie mojej duszy,o powrót na lepszą drogę.Doświadczenie jakie przeżyłam w oborach było niesamowite,a matka Boża Bolesna dokonała we mnie zmiany,zbliżyłam się do Boga modle się codziennie,moja dusza jest spokojna,zmieniłam się na lepszą osobę przestałam przeklinać i ranić najbliższych.Dziękuje Matce Bożej Bolesnej z całego serca,że doświadczyłam bliskość z Bogiem,za wszystkie otrzymane łaski i opiekę,tęsknię za tym cudownym miejscem.
2010-04-20 ~Grażyna
Składam podziękowania i wyrazy głębokiego szacunku Zgromadzeniu Karmelitańskiemu w którym Świątynia jest prawdziwym miejscem czci i hołdu jaki należy się Bogu!


[ « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio