Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2010-09-15 ~Teresa-uczestniczka oborskich pielgrzymek
Przez namaszczone dłonie kapłanów spływa na nas łaska Boża. Dlatego dziś pragnę powiedzieć „wielkie Bóg zapłać”. Dlatego dziś, w Święto Matki Bożej Bolesnej pragnę prosić Orędowniczkę wszelkich łask, aby za Jej wstawiennictwem Chrystus wciąż błogosławił Ojcom Karmelitom z Oborskiego Sanktuarium, za ich pełną miłości, wiary i nadziei posługę wobec pielgrzymów, chorych i cierpiących nawiedzających to cudowne miejsce i uczynił tak silnymi, aby mogli nadal pomagać nam w nieustannym nawracaniu i umacnianiu naszej wiary.
2010-08-31 ~ANETA Z MĘŻEM
MATKO BOLESNA PIERWSZY RAZ ODWIEDZIŁAM CIE Z MĘŻEM 1 SIERPNIA TEGO ROKU.POJECHALIŚMY Z PROSIĆ CIĘ O DAR POSIADANIA DZIECI NA KTÓRE DŁUGO CZEKAMY. OBOJE Z MĘŻEM POCZULIŚMY SIE TAM NIESAMOWICIE. W OBORACH CZUĆ JEST TWOJA OPIEKĘ. GY WRÓCILIŚMY DO DOMU TO POWIEDZIELIŚMY SOBIE ZE W KOLEJNĄ NIEDZIELĘ ZNÓW CIĘ TAM ODWIEDZIMY, TAK WIĘC UCZYNILIŚMY. W OSTATNIĄ NIEDZIELĘ MIESIACA TAK SAMO BRALIŚMY UDZIAŁ W MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 11 30. MATECZKO KOCHANA NAPEWNO JESZCZE NIE RAZ TAM POJEDZIEMY. ANETA Z MĘZEM
2010-08-20 ~Halina
Dziękuję Ci Pani Oborska za Ojców w Bieli pochylających się nad naszymi duszami i za ich troskę o potrzeby pielgrzymów. Po spotkaniach modlitewno-ewangelizacyjnych Ty Maryjo prowadzisz utrudzonych Ojców, aby jeszcze Przekazywali nam Słowa Jezusa i Twoje w indywidualnych rozmowach, wskazywali drogę. Wtedy wyjeżdżamy umocnieni ze spokojem serca, umocnieni łaską, której czasami jeszcze nie potrafimy zrozumieć i przyjąć. Potem możemy już tylko powiedzieć Wszędzie tam, gdzie jest Jezus Jest też Jego Matka i nasza Królowa Maryja.

2010-08-20 ~Twoja czcicielka Halina
Uwielbiam Cię Jezu za Twe liczne dary. Za Twoją i naszą Matkę Maryję.
Zawsze wierną, gotową pomagać i prowadzić do Boga. Dnia 15.08.2010 mija druga rocznica ciężkiej choroby Artura. Dziękuję Ci Maryjo Matko Bolesna, że byłaś z nami każdego dnia, chroniłaś Swym Płaszczem.Kiedy zawodziły ludzkie starania Ty pozostałaś i nasza nadzieja.Niepokalana, Niezawodna, Jedyna Ucieczko grzesznika, Matko Miłosierdzia, Uzdrowienie Chorych dziękuję za życie Artura, za nasze nawrócenia.Kochamy Cię i oddajemy się pod Twą Matczyną opiekę. Ratuj Maryjo, by nikt nie zginął.
2010-07-19 ~dorota
Kochana Watko Bolesna. Dziś odwiedziłam Sanktuarium w Oborach.Pojechałam tam , żeby za pomocą modlitwy prosić Cię Matko o zdrowie i szczęście dla mojej rodziny i wszystkich ludzi cierpiących.Nie uczęszczam codziennie do kościoła ale bardzo wierze w Boga i Twoją moc.Bardzo cieszę się , że tak blisko miejsca mojego zamieszkania jest takie miejsce gdzie czuje się Twoja oraz Boska opiekę.


[ « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio