Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2013-12-24 ~Maria.
Blogoslawionych Swiat Bozego Narodzenia ,obfitosci Lask Bozych w Nowym 2014 Roku Szanownym Ojcom Carm. zyczy Maria ze Szwecji.Szczesc Boze we wszystkim Sz.Ojcze Piotrze.
2013-12-23 ~żoliborska pielgrzymowiczka
"W tym objawiła się miłość Boga ku nam, że zesłał Syna swego Jednorodzonego na świat ...".
Niech nowonarodzone Dzieciątko Jezus błogosławi i obdarza obfitymi łaskami Oborskich Karmelitów, a także wszystkich pielgrzymujących do Oborskiego Sanktuarium, zwłaszcza chorych, utrudzonych i strapionych, którym Ojcowie posługują w swoim kapłaństwie - by się ogrzali w promieniach Bożej Miłości.
Nowy Rok 2014 niech przyniesie zdrowie, wszelkie dobro, radość i napełni Wasze serca miłością i pokojem. Szczęść Wam Boże, Kochani!
2013-07-15 ~T.S.
Pragnę podzielić się radością z uczestniczenia w uroczystości ku czci Matki Bożej Szkaplerznej, która odbyła się w dniu 13.07.br. Wszystkim osobom przygotowującym tę uroczystość należą się podziękowania, a zwłaszcza Opiekunowi pielgrzymów o. Piotrowi. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, w strugach deszczu doświadczyłam pięknego spotkania z ludźmi, pragnącymi jak ja oddać cześć Maryi Szkaplerznej. Widziałam entuzjazm na twarzach tych świadków wiary. Niektóre mass media donoszą, że nasza wiara to przeżytek. Ta uroczystość, podobnie jak i inne, które odbywają się w Oborach - w tym sanktuarium życia i nadziei - jest całkowitym zaprzeczeniem tego fałszywego przekazu. Spotkałam tu mnóstwo wspaniałych ludzi z całej Polski oddanych Bogu i Kościołowi, wpatrzonych w niebo, gdzie jest Jezus i Maryja, gdzie jest cel i sens naszego życia. Bądź uwielbiona Maryjo, Opiekunko Karmelu i Matko nasza!
2013-06-18 ~Bogusław Sojka,Weronika Sojka,Marzena Pionke
Składamy Tobie Matko Chrystusowa podziękowanie za opiekę ,miłość i zdrowie--przybywając do Ciebie-do Matki Bolesnej w Oborach jesteśmy napełnieni Twą miłością i wiarą i z tą pełnia wracamy do naszych domów.
2013-04-24 ~Marzenna i Andrzej
Dziękujemy serdecznie Mateńce za to, że nas przywiodła do Obór, do tego pięknego Sanktuarium, do Tych Wspaniałych Ojców, którzy wspierają nas słowem i modlitwą. Wczoraj mieliśmy możliwość ponownie pokłonić się Mateńce z całą naszą rodziną, synami, rodzicami, siostrami, braćmi oraz ich rodzinami, a także z przyjaciółmi. Dziękowaliśmy Panu Bogu i Matce Bożej za 25 lat wspólnego życia, życia z Bogiem, w szacunku i miłości do siebie i do innych ludzi. Dziękujemy Bogu, że spotkaliśmy naszego wspaniałego Ojca Włodzimierza, który 25 lat temu błogosławił nasz związek oraz który przepięknie poprowadził naszą jubileuszową mszę świętą dziękczynną. Ojcze Włodzimierzu, dziękujemy Ci z całego serca za tę piękną mszę, za homilię, za błogosławieństwo i za wsparcie. Ojcu Piotrowi, zaś dziękujemy za życzenia. A my ze swej strony zapewniamy o naszej modlitwie w intencji Ojców. Bóg zapłać.


[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio