Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2014-12-23 ~Marzenna i Andrzej
"Stał się niepojęty cud Miłosierdzia Twego Panie. Słowo stało się Ciałem. Bóg zamieszkał z nami. Słowo Boże - Miłosierdzie Wcielone" Dz. 1754.
Narodziny Jezusa Boga - Człowieka otworzyły nowy czas w historii ludzkości. Narodziny Jezusa Zbawcy otwierają nowy czas w życiu każdego, kto na to pozwoli. Życzymy przyjęcia z radością Nadejścia Boga Człowieka, Życzymy by te święta były szczęśliwe i pełne pokoju, By były znakiem naszej chrześcijańskiej i katolickiej tożsamości. Kochani Ojcowie, adorujmy wszyscy wraz z pasterzami, to Dziecię z ubogiej stajenki betlejemskiej, Syna Maryi. Niech nasza adoracja będzie pełna zadziwienia, uwielbienia i radości.
Błogosławionych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2015.
2014-12-22 ~Maria ze Szwecji.
Blogoslawionych Swiat Bozego Narodzenia. Obfitosci Lask Bozych na kazdy dzien w Nowym 2015 Roku .Opieki Matki Bozej oraz wszelkiej zyczliwosci od bliznich Przewielebnemu Ojcu Piotrowi i wszystkim Ojcom Carm.calym sercem zyczy Maria Larsson.
2014-12-04 ~Marzenna i Andrzej
Kochani Ojcowie Karmelici, dawno nie pisałam swoich refleksji bądź podziękowań skierowanych do Ojców. Czytając temat Ojca Piotra "Z Życia Sanktuarium" urzekła mnie treść umieszczona na stronie. Kochani Ojcowie, to prawda, że "nigdy nie jest za późno, aby powierzyć się Bożemu Miłosierdziu i rozpocząć prawdziwą odnowę naszego życia ku doskonałej miłości w Chrystusie. Dlatego wezwani przez Kościół do udziału w nowej ewangelizacji pragniemy z odwagą wyruszyć w drogę". Gdy przyjechaliśmy po raz pierwszy do Mateńki w Sanktuarium w Oborach w 2012 roku ze swoimi troskami i problemami, oddaliśmy się Jej w opiekę i zaufaliśmy Jej bezgranicznie. Do dnia dzisiejszego pozostaje z nami i tak bardzo zmienia nasze życie. To Ona kieruje nas drogami do Ojca, który jest w Niebie. Każdego dnia otrzymujemy wiele łask. Każdego dnia prosimy Mateńkę oraz Ducha Świętego o obecność w naszym życiu. Dziękujemy za wszystko czego doświadczamy w naszym życiu, zarówno za dobro jak i za trudności jakie się pojawiają. Tak, to prawda, dziękujemy również za trudności - to one uczą nas bezgranicznego zaufania Bogu. Jedyne słowa jakie nasuwają mi się w tej chwili to: jak Bóg jest Wielki i Miłosierny!, jak bardzo nas kocha!, zaufajmy Mu!, oddajmy się pod Jego władanie!. Dla Boga nie ma nic niemożliwego!
Kochani Ojcowie, "głoście dobrą nowinę o Jezusie i bądźcie twierdzą obronną przed złem, a zarazem domem otwartym dla wszystkich potrzebujących Waszej pomocy i miłości, Waszego świadectwa wiary i nadziei sięgającej Nieba". Niech Miłość trwa w Was Kochani Ojcowie, która będzie wylewana na nas. Dziękujemy za Waszą piękną, ale jak trudną posługę. Pamiętamy o Was w naszych modlitwach.
Z serdecznymi pozdrowieniami. Z Panem Bogiem.
2014-07-12 ~Marzenna i Andrzej
Kochani Ojcowie Karmelici, Drogi Ojcze Piotrze, Drogi Ojcze Włodzimierzu, dziękujemy za dzisiejszy piękny dzień. Dziś uczestniczyliśmy w spotkaniu modlitewnym Rodzin Karmelitańskich. Wróciliśmy z wieczernika napełnieni ogromną radością, miłością i wiarą. Nasze modlitwy są wysłuchane. My się zmieniamy. Zaczynamy zauważać drugiego człowieka, modlimy się za innych i swoim życiem świadczymy o Jezusie i Maryi. Moja Rodzina, moi bracia się nawracają. Chwała Panu! Dziękujemy Mateńce za wysłuchanie naszych próśb i za wstawiennictwo. Dziękujemy Wam Ojcowie za to miejsce, za Waszą posługę, za trud i poświęcenie. Niech Mateńka ma Was w swej opiece, a Duch Święty niech napełnia Was swoją mocą.
Szczęść Boże.
2014-07-12 ~Irena Moźdżyńska
Byłam na pielgrzymce w 2005r.w intencji Marcinka chorego na chorobę Pertesa któremu groził wózek inwalidzki a którym się opiekowałam/jestem pielęgniarką/ przeszłam na chorych kolanach za ołtarzem Mateńki ,mimo ogromnego bólu, gorąco się modląc. Marcinek po pół roku wyzdrowiał i dziś jest zdrowym dorodnym studentem po chorobie nie ma śladu. DZIEKI, WIELKIE DZIEKI MATENKO OBORSKA. Irena M


[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio