Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2016-03-22 ~pielgrzymowiczka
Owocnego przeżywania Triduum Paschalnego i radości świątecznej od Zmartwychwstałego Chrystusa, wszystkim życzy pielgrzymowiczka z Grójca.
2016-03-21 ~Marzenna i Andrzej
Po wielu miesiącach z utęsknieniem przyjechaliśmy pokłonić się naszej Najukochańszej Mateńce. Tu wszystko się zaczęło. Tu Matka Boża Bolesna przytuliła nas do swojego serca i zaniosła nas przed Oblicze Boga. I tak nas prowadzi już czwarty rok. Jest to piękny czas bycia z Bogiem i z Maryją. Tu narodziliśmy się na nowo. Dziękujemy Ci Nasza Najukochańsza Mateńko Oborska za Twoją Miłość, opiekę i wstawiennictwo. Dziękujemy Ojcu Piotrowi za przewodniczenie Drogi Krzyżowej jak również mszy świętej. Ojcze Twoja ogromna wiara, Twoja ogromna Miłość do Jezusa i Maryi tak nas przenika, że wracamy do domów silniejsi Twoją wiarą i Twoją miłością. Bogu niech będą dzięki za Twoją posługę, za Twoje Kapłaństwo oraz wszystkich Ojców Karmelitów.
2016-03-06 ~Maria Dankowska
Dla kapłanów Sanktuarium w Oborach miłości radości i pokoju w posłudze kapłańskiej w tym cudownym miejscu gdzie lubię przebywać
2015-12-24 ~ufająca
Kochani Oborscy Karmelici, życzę, by nowonarodzony Pan i Odkupiciel Jezus Chrystus opromieniał każdą posługę kapłańską swoją obecnościa, by umacniał i wspierał, by błogosławił i hojnie udzielał swoich łask i wszelkiego dobra. Niech Boża Dziecina przyniesie siłę potrzebną do głoszenia miłosierdzia w Roku Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i obfitego w łaski Pana, Nowego 2016 Roku - wspólnocie karmelitów oborskich oraz wszystkim pielgrzymującym do Matki Bolesnej w Oborach życzy - ufająca.
2015-12-22 ~Marzenna i Andrzej
"Jest taka noc na którą człowiek czeka i za którą tęskni.
Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdzie wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole. Jest taki wieczór gdy gasną spory i znika nienawiść. Wieczór, gdy łamiemy opłatek i składamy życzenia. To noc wyjątkowa, jedyna, niepowtarzalna, to noc Bożego Narodzenia"
Kochani Ojcowie, niech Dzieciątko Jezus, które powtórnie nam się narodzi, wleje w nasze serca miłość, pokój, radość i nadzieję.
Życzymy Ojcom, pięknych, błogosławionych Świąt, a nadchodzący Nowy Rok niech obfituje w Boże Miłosierdzie.
Boże Błogosław naszym Ojcom. Dziękujemy za piękną posługę.[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio