Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2016-03-24 ~Marzenna i Andrzej
W tym pięknym dniu, kiedy to obchodzimy ustanowienie Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa jakże bardzo ważnego i połączonego ze sobą, pragniemy życzyć Wam Kochani Ojcowie abyście wytrwali na tej drodze do końca swoich dni. A słowa Ojca Świętego Jana Pawła II, który nawoływał: "Niech nasza droga będzie wspólna, Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się nadziei może sprzeciwiać" niech będą drogowskazem dla Was w Waszej posłudze, jak i również dla nas, którzy dzięki łasce pragniemy iść tą samą drogą, drogą wiary, miłości i nadziei. Niech Was Bóg błogosławi.
Dziękujmy za Wasze "tak" Panu Bogu.

2016-03-22 ~pielgrzymowiczka
Owocnego przeżywania Triduum Paschalnego i radości świątecznej od Zmartwychwstałego Chrystusa, wszystkim życzy pielgrzymowiczka z Grójca.
2016-03-21 ~Marzenna i Andrzej
Po wielu miesiącach z utęsknieniem przyjechaliśmy pokłonić się naszej Najukochańszej Mateńce. Tu wszystko się zaczęło. Tu Matka Boża Bolesna przytuliła nas do swojego serca i zaniosła nas przed Oblicze Boga. I tak nas prowadzi już czwarty rok. Jest to piękny czas bycia z Bogiem i z Maryją. Tu narodziliśmy się na nowo. Dziękujemy Ci Nasza Najukochańsza Mateńko Oborska za Twoją Miłość, opiekę i wstawiennictwo. Dziękujemy Ojcu Piotrowi za przewodniczenie Drogi Krzyżowej jak również mszy świętej. Ojcze Twoja ogromna wiara, Twoja ogromna Miłość do Jezusa i Maryi tak nas przenika, że wracamy do domów silniejsi Twoją wiarą i Twoją miłością. Bogu niech będą dzięki za Twoją posługę, za Twoje Kapłaństwo oraz wszystkich Ojców Karmelitów.
2016-03-06 ~Maria Dankowska
Dla kapłanów Sanktuarium w Oborach miłości radości i pokoju w posłudze kapłańskiej w tym cudownym miejscu gdzie lubię przebywać
2015-12-24 ~ufająca
Kochani Oborscy Karmelici, życzę, by nowonarodzony Pan i Odkupiciel Jezus Chrystus opromieniał każdą posługę kapłańską swoją obecnościa, by umacniał i wspierał, by błogosławił i hojnie udzielał swoich łask i wszelkiego dobra. Niech Boża Dziecina przyniesie siłę potrzebną do głoszenia miłosierdzia w Roku Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i obfitego w łaski Pana, Nowego 2016 Roku - wspólnocie karmelitów oborskich oraz wszystkim pielgrzymującym do Matki Bolesnej w Oborach życzy - ufająca.


[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio