Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2017-04-13 ~Marzenna i Andrzej
Nasz Ukochany Ojcze Piotrze, dziękujemy Panu Bogu za dar Twojego Kapłaństwa, za to, że jesteś. Dziękujemy za to, że umiłowałeś całym umysłem, wolą i sercem Boga oraz bliźniego jak umiłował Jezus Chrystus. Dziękujemy za Twoją modlitwę, za trwanie przy Jezusie. Dziękujemy za to, że wszystkich utrudzonych i zagubionych prowadzisz na pastwiska Miłości i Miłosierdzia. Dziękujemy Ci za Twoją miłość do Naszej Ukochanej Matki Maryi. Niech Dobry Bóg podtrzymuje w chwilach przepracowania, pociesza w chwilach smutku, dodaje siły w dźwiganiu codziennego krzyża. Niech Bóg błogosławi a Maryja otacza płaszczem Swojej pięknej i czystej Miłości. Pięknych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa dla Ciebie Ojcze i dla wszystkich posługujących w Sanktuarium.
2016-12-22 ~Marzenna i Andrzej
Kochani Ojcowie Karmelici, Bogu dziękujemy za to Święte Miejsce, za Was Kochani Ojcowie, za Waszą posługę, za Waszą Miłość, za każde Błogosławieństwo. Jesteście w naszych sercach i w modlitwie każdego dnia. Pragniemy złożyć Wam najpiękniejsze życzenia na te zbliżające się święta -Święta Narodzenia Dzieciątka Jezus. Niech Jezus Błogosławi Wam i tym wszystkim, którzy odwiedzają to Święte Miejsce. Niech Maryja przytula Wasze serca do Swojego serca abyście napełnieni Jej miłością przekazywali tę miłość dalej i nie ustawali w tym co robicie.
2016-07-18 ~Teresa z Grójca
Kochani Oborscy Karmelici - z głębi serca pragnę podziękować za przygotowanie p r z e p i ę k n e j u r o c z y s t o ś c i poświęconej 40. Rocznicy Koronacji „Piety Oborskiej” połączonej z Odpustem ku czci Maryi Szkaplerznej, w której m.in. wziął udział charyzmatyczny kapłan z Indii o. James Manjackal. Była to prawdziwa uczta duchowa, skutkiem której jest niesamowita radość i pokój, a które mam nadzieję pozostaną we mnie na zawsze. Czas mocy i łaski z pewnością się nie skończył, a Bóg da, rozpocznie się z nową siłą w życiu każdego uczestnika tego wyjątkowego wydarzenia. Na zakończenie przytoczę słowa Gottholda Ephraima Lessinga: „Radość, która przemienia się w d z i ę k u j ę, jest najlepszą wdzięcznością”.


2016-06-28 ~Marzenna i Andrzej
Ukochany Nasz Ojcze Piotrze,
dziękujemy Panu Bogu za Twoje powołanie.
Dziękujemy Ci, że przyjąłeś je, kiedy Pan powiedział: Pójdź za mną. Jesteś tak Pięknym Kapłanem oddanym Bogu i Naszej Ukochanej Mateńce, że chciałoby się być z Tobą cały czas, bo dzięki Tobie czujemy obecność Trójcy Świętej. Twoja miłość, Twoje zawierzenie, Twoje powiedzenie fiat zarówno Bogu i Maryi daje ogromne owoce wśród tych którzy utrudzeni i obciążeni przyjeżdżają do tego Pięknego zakątka, do Naszej Mateńki.
Powtórzę za św. Janem Pawłem II:
MARYJO, przygarniaj powołanych,
osłaniaj od początku ich wzrastanie,
wspomagaj w życiu i w posłudze
Twoich synów,
Matko kapłanów. Amen.
oraz za św. Siostrą Faustyną:
O Jezu mój, proszę Cię za Kościół cały, udziel mu miłości i światła Ducha swego, daj moc słowom kapłańskim, aby serca zatwardziałe kruszyły się i wróciły do Ciebie, Panie.

Panie, daj nam świętych kapłanów, Ty sam ich utrzymuj w świętości. O Boski i Najwyższy Kapłanie, niech moc miłosierdzia Twego towarzyszy im wszędzie i chroni ich od zasadzek i sideł diabelskich, które ustawicznie zastawia na dusze kapłana. Niechaj moc miłosierdzia Twego, o Panie, kruszy i wniwecz obraca wszystko to, co by mogło przyćmić świętość kapłana – bo Ty wszystko możesz. Amen.
2016-06-24 ~Teresa, Elżbieta, Marysia - grójeckie pielgrzymowi
Dziękujemy Jezusowi Chrystusowi, Najwyższemu Kapłanowi, za dar powołania i posługi o. Piotra Męczyńskiego - opiekuna oborskich pielgrzymów - który potrafi zachwycać się Bogiem i Maryją i który budzi ten sam zachwyt u innych. Dziękujemy za głoszone Słowo i radosną obecność, za odkrywanie przed nami daru Eucharystii jako źródła siły, mocy i światła w naszym codziennym życiu. Gratulując pięknego Srebrnego Jubileuszu Kapłaństwa, życzymy obfitości Bożych darów i opieki Matki Bożej na kolejne lata kapłańskiego życia - w drodze ku następnym jubileuszom.


[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio