Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2016-12-22 ~Marzenna i Andrzej
Kochani Ojcowie Karmelici, Bogu dziękujemy za to Święte Miejsce, za Was Kochani Ojcowie, za Waszą posługę, za Waszą Miłość, za każde Błogosławieństwo. Jesteście w naszych sercach i w modlitwie każdego dnia. Pragniemy złożyć Wam najpiękniejsze życzenia na te zbliżające się święta -Święta Narodzenia Dzieciątka Jezus. Niech Jezus Błogosławi Wam i tym wszystkim, którzy odwiedzają to Święte Miejsce. Niech Maryja przytula Wasze serca do Swojego serca abyście napełnieni Jej miłością przekazywali tę miłość dalej i nie ustawali w tym co robicie.
2016-07-18 ~Teresa z Grójca
Kochani Oborscy Karmelici - z głębi serca pragnę podziękować za przygotowanie p r z e p i ę k n e j u r o c z y s t o ś c i poświęconej 40. Rocznicy Koronacji „Piety Oborskiej” połączonej z Odpustem ku czci Maryi Szkaplerznej, w której m.in. wziął udział charyzmatyczny kapłan z Indii o. James Manjackal. Była to prawdziwa uczta duchowa, skutkiem której jest niesamowita radość i pokój, a które mam nadzieję pozostaną we mnie na zawsze. Czas mocy i łaski z pewnością się nie skończył, a Bóg da, rozpocznie się z nową siłą w życiu każdego uczestnika tego wyjątkowego wydarzenia. Na zakończenie przytoczę słowa Gottholda Ephraima Lessinga: „Radość, która przemienia się w d z i ę k u j ę, jest najlepszą wdzięcznością”.


2016-06-28 ~Marzenna i Andrzej
Ukochany Nasz Ojcze Piotrze,
dziękujemy Panu Bogu za Twoje powołanie.
Dziękujemy Ci, że przyjąłeś je, kiedy Pan powiedział: Pójdź za mną. Jesteś tak Pięknym Kapłanem oddanym Bogu i Naszej Ukochanej Mateńce, że chciałoby się być z Tobą cały czas, bo dzięki Tobie czujemy obecność Trójcy Świętej. Twoja miłość, Twoje zawierzenie, Twoje powiedzenie fiat zarówno Bogu i Maryi daje ogromne owoce wśród tych którzy utrudzeni i obciążeni przyjeżdżają do tego Pięknego zakątka, do Naszej Mateńki.
Powtórzę za św. Janem Pawłem II:
MARYJO, przygarniaj powołanych,
osłaniaj od początku ich wzrastanie,
wspomagaj w życiu i w posłudze
Twoich synów,
Matko kapłanów. Amen.
oraz za św. Siostrą Faustyną:
O Jezu mój, proszę Cię za Kościół cały, udziel mu miłości i światła Ducha swego, daj moc słowom kapłańskim, aby serca zatwardziałe kruszyły się i wróciły do Ciebie, Panie.

Panie, daj nam świętych kapłanów, Ty sam ich utrzymuj w świętości. O Boski i Najwyższy Kapłanie, niech moc miłosierdzia Twego towarzyszy im wszędzie i chroni ich od zasadzek i sideł diabelskich, które ustawicznie zastawia na dusze kapłana. Niechaj moc miłosierdzia Twego, o Panie, kruszy i wniwecz obraca wszystko to, co by mogło przyćmić świętość kapłana – bo Ty wszystko możesz. Amen.
2016-06-24 ~Teresa, Elżbieta, Marysia - grójeckie pielgrzymowi
Dziękujemy Jezusowi Chrystusowi, Najwyższemu Kapłanowi, za dar powołania i posługi o. Piotra Męczyńskiego - opiekuna oborskich pielgrzymów - który potrafi zachwycać się Bogiem i Maryją i który budzi ten sam zachwyt u innych. Dziękujemy za głoszone Słowo i radosną obecność, za odkrywanie przed nami daru Eucharystii jako źródła siły, mocy i światła w naszym codziennym życiu. Gratulując pięknego Srebrnego Jubileuszu Kapłaństwa, życzymy obfitości Bożych darów i opieki Matki Bożej na kolejne lata kapłańskiego życia - w drodze ku następnym jubileuszom.
2016-03-24 ~Marzenna i Andrzej
W tym pięknym dniu, kiedy to obchodzimy ustanowienie Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa jakże bardzo ważnego i połączonego ze sobą, pragniemy życzyć Wam Kochani Ojcowie abyście wytrwali na tej drodze do końca swoich dni. A słowa Ojca Świętego Jana Pawła II, który nawoływał: "Niech nasza droga będzie wspólna, Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się nadziei może sprzeciwiać" niech będą drogowskazem dla Was w Waszej posłudze, jak i również dla nas, którzy dzięki łasce pragniemy iść tą samą drogą, drogą wiary, miłości i nadziei. Niech Was Bóg błogosławi.
Dziękujmy za Wasze "tak" Panu Bogu.[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio