Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2015-12-22 ~Marzenna i Andrzej
"Jest taka noc na którą człowiek czeka i za którą tęskni.
Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdzie wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole. Jest taki wieczór gdy gasną spory i znika nienawiść. Wieczór, gdy łamiemy opłatek i składamy życzenia. To noc wyjątkowa, jedyna, niepowtarzalna, to noc Bożego Narodzenia"
Kochani Ojcowie, niech Dzieciątko Jezus, które powtórnie nam się narodzi, wleje w nasze serca miłość, pokój, radość i nadzieję.
Życzymy Ojcom, pięknych, błogosławionych Świąt, a nadchodzący Nowy Rok niech obfituje w Boże Miłosierdzie.
Boże Błogosław naszym Ojcom. Dziękujemy za piękną posługę.

2015-07-31 ~Marzenna i Andrzej
Z serca gratulujemy Ojcu Włodzimierzowi Durbasowi mianowania na Proboszcza Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach. Niech Mateńka wspiera Ojca w prowadzeniu tego pięknego Sanktuarium.
Ojcze, życzymy aby każda duszyczka znalazła ukojenie w swoim cierpieniu i zagubieniu w tym świętym miejscu."Niech Cię Pan błogosławi i strzeże! Niech rozpromieni oblicze Swe nad Tobą.."
2015-04-05 ~anonimowy
Blogoslawionych Swiat Wielkanocnych oraz radosci plynacej ze Zmartwychwstania Panskiego Szanownym Ojcom Carm.zyczy Maria ze Szwecji.
2015-04-02 ~Teresa i Jola
Kochani Oborscy Karmelici, w tak wyjątkowym Dniu, na Pamiątkę ustanowienia sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa, prosimy przyjąć najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za trud i posługę duszpasterską. Życzymy, by Maryja, Matka Kapłanów wypraszała obfite łaski, tak potrzebne na drodze powołania kapłańskiego, by wspierała Was zawsze moc Ducha Świętego i miłość do Eucharystii, a Zmartwychwstały Chrystus błogosławił w dalszej trudnej drodze apostolskiego posłannictwa.
Składamy życzenia błogosławionych Świąt Wielkanocnych, pełnych miłości, radości i pokoju - również wszystkim pielgrzymującym do cudownego Maryjnego Sanktuarium w Oborach - żoliborskie pielgrzymowiczki

2015-01-03 ~Teresa
Życzenia pięknych Świąt Narodzenia Pana bogatych w błogosławieństwo Narodzonego oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2015, wielu powodów do radości i uśmiechu, spełnienia wszystkich życzeń powierzonych w modlitwie Panu Bogu i MB Bolesnej, Drogim Karmelitom z Oborskiego Domu Maryi wraz z podziękowaniem za trud posługi kapłańskiej - przesyła Teresa


[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio