Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2019-12-23 ~Marzenna i Andrzej
Kochani Nasi Ojcowie z Oborskiego Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, pragniemy przesłać Wam i Wszystkim Pielgrzymom z serca płynące życzenia. Niech czas Narodzenia Jezusa, będzie światłem dla Nas, dla naszych Wspólnot, naszych Rodzin, niech będzie czasem odrodzenia się wszystkiego w Nas, odrodzenia się Miłości. Niech ta Miłość będzie czysta i piękna, nieskażona niczym co daje świat, niech ten czas będzie czasem pojednania między nami wszystkimi, niech będzie czasem światła dla naszych serc, duszy i umysłu.
Niech zajaśnieje Moc rodzącego się Jezusa w codzienności naszej.
Kochani Ojcowie, z serca dziękujemy za Waszą piękną posługę i obiecujemy modlitwę.
2019-12-17 ~Karmelici, Parafianie i Pielgrzymi Oborscy
Ojcze Adamie, dziękujemy... R.I.P.
2019-04-18 ~Marzenna i Andrzej
"Widziałem w kapłanie drugiego Chrystusa, arkę wypełnioną błogosławieństwami, źródło, które wytryska dla ludu Bożego, spichlerz pełen życiodajnego pokarmu dla duszy, ojca, przyjaciela, dobrodziejstw, wsparcie w ziemskim pielgrzymowaniu, coś nieskończenie wielkiego.
O, gdyby świat zrozumiał. Kim są dla niego kapłani!"
ks. Dolindo

Dziękujemy Ci Panie Boże za Twoich Kapłanów!

Dziękujemy Wam, Kochani Ojcowie Karmelici, że odpowiedzieliście na Boże wezwanie, za Waszą wytrwałość i wielkie serca!
Życzymy Wam zdrowia, pokoju w sercu, sił, cierpliwości, opieki Matki Pięknej Miłości i Waszych Patronów, samych życzliwych ludzi wokół Was, a nade wszystko życzymy Wam ŚWIĘTOŚCI.

Dziękujemy Wam za każdą Eucharystię, za Waszą posługę, za modlitwę za przyjaźń.


2019-04-01 ~Marzenna i Andrzej
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Kochani Ojcowie Karmelici, z serca dziękujemy za możliwość przeżycia pięknych rekolekcji wielkopostnych pod opieką i płaszczem Naszej Ukochanej Matki Bożej Bolesnej. Był to czas umocnienia na drodze, którą podjęliśmy dzięki łasce, by zmierzać ku świętości. Ojciec Władysław Bodziony Rekolekcjonista, Misjonarz - Redemptorysta, pięknie poprowadził nas przez ten święty czas. Dziękujemy za piękną modlitwę, za błogosławieństwo, za przyjazną atmosferę, za rozmowy. Rozważając Drogę Krzyżową na Kalwaryjskich dróżkach usłyszeliśmy wiele wskazówek...
2018-12-20 ~anonimowy
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Drogi Ojcze Piotrze, gdy czytam Twoje rozważanie z ostatniego wieczernika przepełnia mnie miłość, pokój i radość. Rozważanie to mówi nam, abyśmy stali się tak jak Maryja - „Tota pulchra – Cała piękna jesteś Maryjo!” - cali piękni. "Ojciec niebieski pochylił się ku tej istocie tak pięknej, a nieświadomej swej piękności, i chciał, by stała się w czasie Matką Tego, którego On jest Ojcem w wieczności. Wówczas zstąpił Duch Miłości, który przewodniczy wszelkim poczynaniom Bożym, a Dziewica wyrzekła swoje fiat: „Otom ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego. Dokonała się wtedy jedna z największych tajemnic i przez zstąpienie w Nią Słowa Maryja stała się na zawsze zdobyczą Boga”. Prosimy Boga, byśmy byli "rąk nieskalanych i czystego serca", by móc przebywać w obecności Boga. Błogosławimy Maryję, za to, że dała nam Syna Bożego, który wybawił nas od grzechu, błogosławimy Maryję za to, że zechciała stać się naszą Mamą, błogosławimy za to, że uczy nas być tak jak Ona. "Maryja uczy chrześcijanina tajemnicy życia wewnętrznego, skupionego na Bogu obecnym we własnym wnętrzu. Jest to skupienie, które wyklucza ciekawość, gadulstwo, bezużyteczne zajęcia, karmi się milczeniem i posiada zmysł Bożej obecności, uwielbienia". Maryjo - Matko pięknej miłości, prosimy Cię ucz nas kochać. Drodzy i Kochani Nasi Ojcowie, dziękujemy Bogu za Was, za cały ten rok pięknej i trudnej posługi. Będziemy łączyć się z Wami duchowo podczas łamania się opłatkiem. Jesteście w naszych sercach każdego dnia, a w szczególności w tym pięknym i radosnym czasie, gdy się Chrystus rodzi. Niech Dzieciątko Jezus błogosławi na każdy dzień.


[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio