Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2017-12-20 ~Marzenna i Andrzej
Szczęść Boże nasi Ukochani Ojcowie Karmelici. Dziękujemy za tak piękne życzenia, a zarazem katechezę o miłości. Tak dobrze jest wracać do Was, serca nasze są cały czas z Wami i z Maryją, naszą Ukochaną Mateńką, którą nosimy na naszych piersiach w Szkaplerzu. Kochani Ojcowie, to Wy uczycie nas kochać i przebaczać, to Wy przytulacie wszystkich tych, którzy utrudzeni i obciążeni przybywają do Was. To Wy nasi Umiłowani Pasterze pokrzepiacie nas w trudach i cierpieniach, To Wy wstawiacie się za nami. Świadectwo Św. Faustyny, które przeczytaliśmy, o tym jak można łączyć się z tymi, których przy nas nie będzie w ten piękny wigilijny wieczór dały radość, bo tak bardzo chcielibyśmy objąć również Was Kochani Ojcowie tą modlitewną łącznością. Nasze serca będą razem z Wami podczas łamania się opłatkiem, jak również podczas pasterki. Kochamy Was, każdego dnia dziękujemy Bogu za Was i błogosławimy. Niech Dzieciątko Jezus, które nam się narodzi przyniesie Wam radość i siłę na każdy dzień. Niech Ta Maleńka Miłość rozbudzi miłość i pokój w sercach tych, którzy są zranieni, cierpiący i samotni.
2017-10-15 ~ Jola
Dziękuję za dotychczasowe łaski jakie spłynęły na mnie i moją rodzinę .Modlę się o wyznaczenie drogi życiowej ,i spokój w mojej rodzinie abysmy mogli normalnie porozmawiać i okazać szacunek i zrozumienie w tej trudnej drodze jaka nastała w naszym dom.Pragne podzi podziękować za moc przerzyc jaka doznałam w sobotnie nabożeństwo niedawno odwiedziliśmy Matkę nasza. Czuje że stał się mały cud w moim życiu dziękuję i pzdrawiam
2017-09-19 ~Marianna
Dziękuję Bogu że mogłam uczestniczyć w modlitwie w Tym sanktuarium o Matuchno. Jest to dla mnie duże wrażenie móc przebywać w tak cudownym miejscu. Przybyłam tu że szczególną prośbą o uzdrowienie mojej wnusi Julci. Dziękuję Ojcom Karmelitom za modlitwę. Dziękuję że są takie miejsca na ziemi gdzie można się pomodlić i przekazać swoje błagania Dziękuję
2017-07-18 ~Teresa
To wielka radość uczestniczyć w uroczystości Matki Bożej Szkaplerznej w Oborach, szczególnie dla osób noszących karmelitański szkaplerz święty, który jest znakiem duchowej i macierzyńskiej opieki Maryi i znakiem zbawienia. Bardzo liczni pielgrzymi, którzy przybyli do oborskiego sanktuarium w wigilię uroczystości odpustowej w dniu 15.07.2017, dali świadectwo przynależności i swej pobożności do Matki Najświętszej.
„O Dziewico Maryjo, mistyczna Gwiazdo Góry Karmel, oświeć i prowadź mnie drogą doskonałej miłości, abym doszła do wielbienia Boga i dziękowania Tobie w niebie.”

2017-07-18 ~Marzenna i Andrzej
Szczęść Boże Ojcowie Karmelici,
Bogu niech będą dzięki za to spotkanie Rodzin Karmelitańskich. Dziękujemy Bogu za tę piękną pogodę jaka towarzyszyła nam podczas spotkania, mimo innych prognoz. Maryjo, Ty także troszczysz się o nas żebyśmy w Twoje Święto radowali się z Tobą chroniąc się pod Twoim płaszczem pięknej i czystej Miłości wypraszając nam u Boga słońce. Podczas spotkania śpiewały Ci Maryjo przepięknie ptaki, był to wyjątkowy śpiew. Czuło się obecność Twoją i Chórów Anielskich. Boże dziękujemy Ci za Twoją Matkę, za to, że nam Ją dałeś. Dzięki Niej żyjemy Tobą. To Ona Najpiękniejsza z niewiast wyprasza wszystkie łaski dla nas, to Ona Najukochańsza Matka prowadzi nas do Ciebie w trudach życia i radościach. Bądź Uwielbiony Boże Ojcze Nasz - Stworzycielu! Bądź Uwielbiony Synu Boży - Nasz Nauczycielu - Rabbuni! Bądź Uwielbiony Duchu Święty - Pocieszycielu! Bądź Pozdrowiona i Błogosławiona Nasza Ukochana Matko - Mamusiu! Zawierzamy Ci Maryjo całe nasze życie, nasze rodziny, naszą pracę, naszą umiłowaną Ojczyznę. Prowadź nas. Kochamy Cię Maryjo!, Kochamy Cię! Kochamy Cię!


[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio