Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2018-01-29 ~Teresa z Grójca
Ojcze Piotrze, łączę się w ogromnym smutku i bólu z powodu śmierci Ukochanej Mamy. Proszę przyjąć wyrazy głębokiego współczucia. W tych trudnych chwilach wspieram modlitwą.
2018-01-26 ~Marzenna i Andrzej
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Ojcze Piotrze,
na wieść o śmierci Twojej Ukochanej Mamy łączymy się z Tobą w smutku.
Niech Aniołowie zawiodą Ją do raju, a Chrystus, Boski Zbawiciel, jedyne światło, które nie zna zmierzchu, niech będzie
dla Jej duszy wiecznym odpocznieniem i pozwoli oglądać chwałę Swego majestatu.
Niech Maryja, Matka Boża Bolesna, będzie Ci mamą i otuli płaszczem Swej Miłości.
2017-12-24 ~żoliborska pielgrzymowiczka
Na czas radosnych Świąt Bożego Narodzenia i na każdy dzień zbliżającego się Nowego Roku 2018 - życzę Drogim Karmelitom z Oborskiego Wzgórza - błogosławieństwa Bożego, przemożnej opieki Najświętszej Matki i orędownictwa Świętego Józefa.
2017-12-20 ~Marzenna i Andrzej
Szczęść Boże nasi Ukochani Ojcowie Karmelici. Dziękujemy za tak piękne życzenia, a zarazem katechezę o miłości. Tak dobrze jest wracać do Was, serca nasze są cały czas z Wami i z Maryją, naszą Ukochaną Mateńką, którą nosimy na naszych piersiach w Szkaplerzu. Kochani Ojcowie, to Wy uczycie nas kochać i przebaczać, to Wy przytulacie wszystkich tych, którzy utrudzeni i obciążeni przybywają do Was. To Wy nasi Umiłowani Pasterze pokrzepiacie nas w trudach i cierpieniach, To Wy wstawiacie się za nami. Świadectwo Św. Faustyny, które przeczytaliśmy, o tym jak można łączyć się z tymi, których przy nas nie będzie w ten piękny wigilijny wieczór dały radość, bo tak bardzo chcielibyśmy objąć również Was Kochani Ojcowie tą modlitewną łącznością. Nasze serca będą razem z Wami podczas łamania się opłatkiem, jak również podczas pasterki. Kochamy Was, każdego dnia dziękujemy Bogu za Was i błogosławimy. Niech Dzieciątko Jezus, które nam się narodzi przyniesie Wam radość i siłę na każdy dzień. Niech Ta Maleńka Miłość rozbudzi miłość i pokój w sercach tych, którzy są zranieni, cierpiący i samotni.
2017-10-15 ~ Jola
Dziękuję za dotychczasowe łaski jakie spłynęły na mnie i moją rodzinę .Modlę się o wyznaczenie drogi życiowej ,i spokój w mojej rodzinie abysmy mogli normalnie porozmawiać i okazać szacunek i zrozumienie w tej trudnej drodze jaka nastała w naszym dom.Pragne podzi podziękować za moc przerzyc jaka doznałam w sobotnie nabożeństwo niedawno odwiedziliśmy Matkę nasza. Czuje że stał się mały cud w moim życiu dziękuję i pzdrawiam


[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio