Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2017-07-18 ~Teresa
To wielka radość uczestniczyć w uroczystości Matki Bożej Szkaplerznej w Oborach, szczególnie dla osób noszących karmelitański szkaplerz święty, który jest znakiem duchowej i macierzyńskiej opieki Maryi i znakiem zbawienia. Bardzo liczni pielgrzymi, którzy przybyli do oborskiego sanktuarium w wigilię uroczystości odpustowej w dniu 15.07.2017, dali świadectwo przynależności i swej pobożności do Matki Najświętszej.
„O Dziewico Maryjo, mistyczna Gwiazdo Góry Karmel, oświeć i prowadź mnie drogą doskonałej miłości, abym doszła do wielbienia Boga i dziękowania Tobie w niebie.”

2017-07-18 ~Marzenna i Andrzej
Szczęść Boże Ojcowie Karmelici,
Bogu niech będą dzięki za to spotkanie Rodzin Karmelitańskich. Dziękujemy Bogu za tę piękną pogodę jaka towarzyszyła nam podczas spotkania, mimo innych prognoz. Maryjo, Ty także troszczysz się o nas żebyśmy w Twoje Święto radowali się z Tobą chroniąc się pod Twoim płaszczem pięknej i czystej Miłości wypraszając nam u Boga słońce. Podczas spotkania śpiewały Ci Maryjo przepięknie ptaki, był to wyjątkowy śpiew. Czuło się obecność Twoją i Chórów Anielskich. Boże dziękujemy Ci za Twoją Matkę, za to, że nam Ją dałeś. Dzięki Niej żyjemy Tobą. To Ona Najpiękniejsza z niewiast wyprasza wszystkie łaski dla nas, to Ona Najukochańsza Matka prowadzi nas do Ciebie w trudach życia i radościach. Bądź Uwielbiony Boże Ojcze Nasz - Stworzycielu! Bądź Uwielbiony Synu Boży - Nasz Nauczycielu - Rabbuni! Bądź Uwielbiony Duchu Święty - Pocieszycielu! Bądź Pozdrowiona i Błogosławiona Nasza Ukochana Matko - Mamusiu! Zawierzamy Ci Maryjo całe nasze życie, nasze rodziny, naszą pracę, naszą umiłowaną Ojczyznę. Prowadź nas. Kochamy Cię Maryjo!, Kochamy Cię! Kochamy Cię!
2017-06-30 ~anonimowy
matka nasza bolesna uzdrowiła mojego męrza 4 lata temu dozgonnie jej dziękujemy cała rodzina Luhm
2017-04-13 ~Marzenna i Andrzej
Nasz Ukochany Ojcze Piotrze, dziękujemy Panu Bogu za dar Twojego Kapłaństwa, za to, że jesteś. Dziękujemy za to, że umiłowałeś całym umysłem, wolą i sercem Boga oraz bliźniego jak umiłował Jezus Chrystus. Dziękujemy za Twoją modlitwę, za trwanie przy Jezusie. Dziękujemy za to, że wszystkich utrudzonych i zagubionych prowadzisz na pastwiska Miłości i Miłosierdzia. Dziękujemy Ci za Twoją miłość do Naszej Ukochanej Matki Maryi. Niech Dobry Bóg podtrzymuje w chwilach przepracowania, pociesza w chwilach smutku, dodaje siły w dźwiganiu codziennego krzyża. Niech Bóg błogosławi a Maryja otacza płaszczem Swojej pięknej i czystej Miłości. Pięknych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa dla Ciebie Ojcze i dla wszystkich posługujących w Sanktuarium.
2016-12-22 ~Marzenna i Andrzej
Kochani Ojcowie Karmelici, Bogu dziękujemy za to Święte Miejsce, za Was Kochani Ojcowie, za Waszą posługę, za Waszą Miłość, za każde Błogosławieństwo. Jesteście w naszych sercach i w modlitwie każdego dnia. Pragniemy złożyć Wam najpiękniejsze życzenia na te zbliżające się święta -Święta Narodzenia Dzieciątka Jezus. Niech Jezus Błogosławi Wam i tym wszystkim, którzy odwiedzają to Święte Miejsce. Niech Maryja przytula Wasze serca do Swojego serca abyście napełnieni Jej miłością przekazywali tę miłość dalej i nie ustawali w tym co robicie.


[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio