Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2011-02-05 ~Teresa
Matko Oborska serdecznie dziekuję Ci za wszystkie łaski jakie otrzymałam do Ciebie - byłam trzy razy w tym sanktuarium w tym roku też przyjadę z synem - te pielgrzymki bardzo dużo mnie nauczyły i wile rzeczy zrozumialam - piekne miejsce.
2011-02-02 ~Grażyna
Dziękuję Bogu Ojcu Najwyższemu,dziękuję Matce Bożej za to miejsce,za Kapłanów posługujących tutaj.
2011-02-02 ~Jolanta
To tu, w oborskim sanktuarium ujrzałam " tłumy serc zagarnięte przez jedno Serce." Maryja przyniosła mi Światło. Przejrzałam jak niewidomy z Jerycha, chociaż nie wołałam tak jak on.Matka wskazała mi drogę do Syna. Kiedy tu jestem, u stóp Matki ,to przytulam serce do Jej serca .Tu jest radość, tu też płyną łzy. Ale czuję,że jestem kochana. Milczę, bo Matka rozumie mnie i o wszystkim wie. I uczy mnie dziękować Bogu.
Jezu, bądź uwielbiony w sercach ojców karmelitów, którzy gromadzą nas pielgrzymów, pod Twoim świętym krzyżem. Dziękuję ci Boże, że" łaską jesteśmy zbawieni, z łaski możemy tu stać ... i my łaską obdarzeni ,Tobie
składamy hołd.
2010-12-12 ~anonimowy
dziś po raz pierwszy odwiedziłam wspólnie z rodziną i moją chora mama Obory. Cudowne miejsce i jakże klimatyczne. Moja mama dostąpiła błogosławieństwa chorych i mimo iż po powrocie do domu niestety powróciła ta szara rzeczywistoś i świadomośc choroby mojej mamy, to naprawde wróciłam z Sanktuarium 5 kg lżejsza. Dziuękuję Ci Matko Oborska za takie miejsa jak Obory mimo, że okoliczności odwiedzin niestety nie były bezcelowe. Tak czy inaczej gdyby nie choroba mojej mamy, to czy w ogóle dowiedziałabym się o istnieniu tego cudownego miejsca?, w którym staje oddech i znikają problemy. ... jest tylko modlitwa taka jak nigdy dotąd, taka, że chce się tam wrócić. Justyna
2010-12-12 ~ pokorna chrześcjanka elzbieta
Dziękuję Tobie Przedwieczny Boże za takie miejsce jak zakon w Oborach ,przypomina on w dogłębny sposób mękę nie tylko Chrystusa ale wszystkich cierpiących w których sam Chrystus cierpi .
/dzieci nienarodzonych ,pozbawionych życia ludzi chorych poprzez brak kompetencji lekarzy oraz ofiar przemocy /
Niech będzie Bóg uwielbiony za ten klasztor .


[ « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio