Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2011-06-24 ~anonimowy
Nie umiem opisać słowami jak specyficzne uczucie towarzyszyło mi podczas pobytu w Oborach,choć byłam tam dopiero drugi raz i praktycznie wizyta tam była w dniu moich 22 urodzin sam fakt-że mogłam tam być była wspanioałym prezentem..Dziękuje za tan dar,że mogłam tam wtedy być.Agata
2011-06-11 ~andrzej
Dziekuje Ci Matko Bolesna za zamieszkanie w tym cudownym miejscu jakim jest Oborski Klasztor,dziekuje Ci za cudowne dlonie o.Piotra kturymi to za twoim wstawiennictwem u Syna Twego,wlal tyle wiary i nadzieji we mnie. Bylem w Oborskim klasztoze 17.09.2010r. przez okolo dwa miesiace dzialo sie ze mna cos niepojetego balem sie ze ten ogien ktury zazyl sie w moim wnetrzu spali mnie a zarazem bylem najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi.zaluje tylko ze to trwalo tak krutko. Modle sie bardzo czesto za ojcow i za caly kosciul swiety.Mam nadzieje ze nic nie stanie na przeszkodzie ize w tym roku znow bede mogl Ciebie Matko odwiedzic-twoj czciciel.SZczesc Boze o.Piotrze niech Bog wam Blogoslawi o.Karmelici
2011-05-18 ~JOLANTA
SZCZĘŚĆ BOŻE !PRAGNĘ PODZIĘKOWAĆ ZA WSZYSTKIE ŁASKI JAKICH DOZNAŁAM PRZYBYWAJĄC W TO ŚWIĘTE MIEJSCE , A W SZCZEGÓLNOŚCI OJCOM KARMELITOM ZA PIĘKNE PRZYGOTOWANIA MIEJSCA DO MODLITW, NABOŻEŃSTW O UZDRAWIANIU DUSZY I CIAŁA DZIĘKUJE ŻE MOGŁAM ZAMIENIĆ TABLETKI NA MODLITWĘ.MODLĘ SIĘ ZA OJCÓW KARMELITÓW O DALSZĄ POSŁUGĘ DLA NASZEGO PANA JEZUSA CHRYSTUSA W WYTRWANIU W WIERZE I NAWRÓCENIU NAS PIELGRZYMÓW NA DROGĘ WIARY. BÓG ZAPŁAĆ MATKO BOSKA OBORSKA MIEJ W OPIECE KAPŁANÓW!!!!!
2011-04-29 ~Dariusz z Torunia
odkąd pierwszy raz tu przybyłem 08.03.09 , Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej jest dla mnie całym moim życiem . niech wam dobry Bóg błogosławi drodzy Ojcowie Karmelici .
2011-04-21 ~Maria
Drodzy Kapłani – Ojcze Piotrze i Ojcze Andrzeju dziękuję Wam, że odpowiedzieliście na głos Chrystusa, który wzywał Was do pójścia za Nim. Dziękuję za Waszą pracę w Sanktuarium .Dzięki Wam – my możemy przybliżać się do Chrystusa. Za każdą Eucharystię, kazanie, spowiedź, modlitwę, błogosławieństwo, za wszystkie udzielone sakramenty i za wszystkie łaski, które dzięki Waszej posłudze otrzymaliśmy od Pana – z głębi serca dziękuję .Jestem także wdzięczna za Waszą serdeczność, uśmiech, życzliwość, otwartość, wszelką pomoc i poświęcony czas. Chcę Was zapewnić, że każdego z Was codziennie otaczam swoją modlitwą, a dziś – w dniu Waszego święta czynię to w sposób szczególny.

Życzę Wam, abyście zawsze pozostali wierni Chrystusowi. Niech On obdarza Was tymi łaskami, których potrzebujecie, by jeszcze pełniej realizować kapłańskie powołanie. Życzę zdrowia, radości, życzliwych ludzi na swej drodze, a także realizacji osobistych pragnień. A przede wszystkim życzę, abyście wzorem Chrystusa byli Dobrymi Pasterzami i osiągnęli świętość!

Szczęść Wam Boże!


[ « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio