Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2010-11-23 ~Grzegorz
Kochani,takiej atmosfery modlitwy nie czuję w żadnym z brodnickich kościołów.Radość i wdzięczność Bogu niosę w swojej modlitwie za ojców posługujących na wieczernikach. Z ogromną radością i pełen energii oraz chęci do życia wracam z każdego Wieczernika, w którym mogę uczestniczyć.
Powaga, skupienie,chwalenie Boga pieśnią i modlitwą to coś co tam znajduję a czego brak mi na co dzień w moim kościele.Kiedyś byłem tam na nabożeństwie do pierwszej w nocy,aż żona się o mnie martwiła. a ja straciłem poczucie czasu.Jaki ja byłem wtedy szczęśliwy... I ten przepiękny śpiew zespołu Adoramus. Dziękuję!
2010-10-22 ~Basia
Dziękuję Ci Boże za tak cudne miejsce. Poznałam Obory 40 lat temu.
Chroń Mateczko nasz Naród, zachowaj wiarę naszych przodków. Boże błogosław temu Sanktuarium i naszym Braciszkom.
2010-09-20 ~Ula
Matko Boża dzięki Tobie nawróciłam się i moja dusza została uleczona. Ty Matko uczyniłaś ten cud za który bardzo Ci podziękowałam przyjmując wczoraj Szkaplerz Święty. Proszę uzdrów również moje ciało.
Proszę Cię o uzdrowienie mojej rodziny na duszy i na ciele.
Chroń nas od wszelkiego zła i nieustannie nam pomagaj, upraszaj u Pana Boga wszelkie łaski dla nas.
2010-09-15 ~Teresa-uczestniczka oborskich pielgrzymek
Przez namaszczone dłonie kapłanów spływa na nas łaska Boża. Dlatego dziś pragnę powiedzieć „wielkie Bóg zapłać”. Dlatego dziś, w Święto Matki Bożej Bolesnej pragnę prosić Orędowniczkę wszelkich łask, aby za Jej wstawiennictwem Chrystus wciąż błogosławił Ojcom Karmelitom z Oborskiego Sanktuarium, za ich pełną miłości, wiary i nadziei posługę wobec pielgrzymów, chorych i cierpiących nawiedzających to cudowne miejsce i uczynił tak silnymi, aby mogli nadal pomagać nam w nieustannym nawracaniu i umacnianiu naszej wiary.
2010-08-31 ~ANETA Z MĘŻEM
MATKO BOLESNA PIERWSZY RAZ ODWIEDZIŁAM CIE Z MĘŻEM 1 SIERPNIA TEGO ROKU.POJECHALIŚMY Z PROSIĆ CIĘ O DAR POSIADANIA DZIECI NA KTÓRE DŁUGO CZEKAMY. OBOJE Z MĘŻEM POCZULIŚMY SIE TAM NIESAMOWICIE. W OBORACH CZUĆ JEST TWOJA OPIEKĘ. GY WRÓCILIŚMY DO DOMU TO POWIEDZIELIŚMY SOBIE ZE W KOLEJNĄ NIEDZIELĘ ZNÓW CIĘ TAM ODWIEDZIMY, TAK WIĘC UCZYNILIŚMY. W OSTATNIĄ NIEDZIELĘ MIESIACA TAK SAMO BRALIŚMY UDZIAŁ W MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 11 30. MATECZKO KOCHANA NAPEWNO JESZCZE NIE RAZ TAM POJEDZIEMY. ANETA Z MĘZEM


[ « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio