Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2010-12-12 ~anonimowy
dziś po raz pierwszy odwiedziłam wspólnie z rodziną i moją chora mama Obory. Cudowne miejsce i jakże klimatyczne. Moja mama dostąpiła błogosławieństwa chorych i mimo iż po powrocie do domu niestety powróciła ta szara rzeczywistoś i świadomośc choroby mojej mamy, to naprawde wróciłam z Sanktuarium 5 kg lżejsza. Dziuękuję Ci Matko Oborska za takie miejsa jak Obory mimo, że okoliczności odwiedzin niestety nie były bezcelowe. Tak czy inaczej gdyby nie choroba mojej mamy, to czy w ogóle dowiedziałabym się o istnieniu tego cudownego miejsca?, w którym staje oddech i znikają problemy. ... jest tylko modlitwa taka jak nigdy dotąd, taka, że chce się tam wrócić. Justyna
2010-12-12 ~ pokorna chrześcjanka elzbieta
Dziękuję Tobie Przedwieczny Boże za takie miejsce jak zakon w Oborach ,przypomina on w dogłębny sposób mękę nie tylko Chrystusa ale wszystkich cierpiących w których sam Chrystus cierpi .
/dzieci nienarodzonych ,pozbawionych życia ludzi chorych poprzez brak kompetencji lekarzy oraz ofiar przemocy /
Niech będzie Bóg uwielbiony za ten klasztor .
2010-11-23 ~Grzegorz
Kochani,takiej atmosfery modlitwy nie czuję w żadnym z brodnickich kościołów.Radość i wdzięczność Bogu niosę w swojej modlitwie za ojców posługujących na wieczernikach. Z ogromną radością i pełen energii oraz chęci do życia wracam z każdego Wieczernika, w którym mogę uczestniczyć.
Powaga, skupienie,chwalenie Boga pieśnią i modlitwą to coś co tam znajduję a czego brak mi na co dzień w moim kościele.Kiedyś byłem tam na nabożeństwie do pierwszej w nocy,aż żona się o mnie martwiła. a ja straciłem poczucie czasu.Jaki ja byłem wtedy szczęśliwy... I ten przepiękny śpiew zespołu Adoramus. Dziękuję!
2010-10-22 ~Basia
Dziękuję Ci Boże za tak cudne miejsce. Poznałam Obory 40 lat temu.
Chroń Mateczko nasz Naród, zachowaj wiarę naszych przodków. Boże błogosław temu Sanktuarium i naszym Braciszkom.
2010-09-20 ~Ula
Matko Boża dzięki Tobie nawróciłam się i moja dusza została uleczona. Ty Matko uczyniłaś ten cud za który bardzo Ci podziękowałam przyjmując wczoraj Szkaplerz Święty. Proszę uzdrów również moje ciało.
Proszę Cię o uzdrowienie mojej rodziny na duszy i na ciele.
Chroń nas od wszelkiego zła i nieustannie nam pomagaj, upraszaj u Pana Boga wszelkie łaski dla nas.


[ « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio