Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2010-08-20 ~Halina
Dziękuję Ci Pani Oborska za Ojców w Bieli pochylających się nad naszymi duszami i za ich troskę o potrzeby pielgrzymów. Po spotkaniach modlitewno-ewangelizacyjnych Ty Maryjo prowadzisz utrudzonych Ojców, aby jeszcze Przekazywali nam Słowa Jezusa i Twoje w indywidualnych rozmowach, wskazywali drogę. Wtedy wyjeżdżamy umocnieni ze spokojem serca, umocnieni łaską, której czasami jeszcze nie potrafimy zrozumieć i przyjąć. Potem możemy już tylko powiedzieć Wszędzie tam, gdzie jest Jezus Jest też Jego Matka i nasza Królowa Maryja.

2010-08-20 ~Twoja czcicielka Halina
Uwielbiam Cię Jezu za Twe liczne dary. Za Twoją i naszą Matkę Maryję.
Zawsze wierną, gotową pomagać i prowadzić do Boga. Dnia 15.08.2010 mija druga rocznica ciężkiej choroby Artura. Dziękuję Ci Maryjo Matko Bolesna, że byłaś z nami każdego dnia, chroniłaś Swym Płaszczem.Kiedy zawodziły ludzkie starania Ty pozostałaś i nasza nadzieja.Niepokalana, Niezawodna, Jedyna Ucieczko grzesznika, Matko Miłosierdzia, Uzdrowienie Chorych dziękuję za życie Artura, za nasze nawrócenia.Kochamy Cię i oddajemy się pod Twą Matczyną opiekę. Ratuj Maryjo, by nikt nie zginął.
2010-07-19 ~dorota
Kochana Watko Bolesna. Dziś odwiedziłam Sanktuarium w Oborach.Pojechałam tam , żeby za pomocą modlitwy prosić Cię Matko o zdrowie i szczęście dla mojej rodziny i wszystkich ludzi cierpiących.Nie uczęszczam codziennie do kościoła ale bardzo wierze w Boga i Twoją moc.Bardzo cieszę się , że tak blisko miejsca mojego zamieszkania jest takie miejsce gdzie czuje się Twoja oraz Boska opiekę.
2010-07-17 ~Teresa S.
W dniu 16 lipca przypada święto Matki Bożej Szkaplerznej z Góry Karmel. Chciałabym podziękować za wszystkie łaski otrzymane za Jej wstawiennictwem u Jezusa Chrystusa.
2010-07-16 ~Twoje dziecko - Bogusława Anna
Matko Boża dziękuję za opiekę nad naszą Rodziną. Dziękuję za szczęśliwe narodziny przez cesarskie ciecie Alicji Marii (tylko tak było możliwe aby się urodziła, gdyż miała krótką pępowinę i nikt o tym nie wiedział). Matko Boża Bolesna proszę o opiekę nad Rodzicami małej Alicji - Anną Marią i Przemysławem Józefem o pogłębienie wiary, nadziei i miłości w ich sercach. Niech Ala wychowuje się w chrześcijańskim domu.
Dziękuję MB Bolesna że okryłaś mnie i moją córkę Marzenę szatą szkaplerza św. i dopomóż nam abyśmy godnie go nosiły i wzrastały w Bożych cnotach.


[ « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio