Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2009-12-23 ~życzy Jadwiga z Bartoszyc
Święta Narodzenia Pańskiego niech będą dla Wszystkich uroczystością radosną i pełną blasku,zapowiedzią szczególnie głębokiego doświadczenia łaski i miłosierdzia Bozego.
2009-11-28 ~Grażyna
Bardzo tęsknię do tego miejsca.Wyrażam swoją wdzięczność i pozdrawiam całe Zgromadzenie
2009-08-25 ~Mirosław Krajewski
POLECAM album:
TRONUJĄCA W SERCU TEJ ZIEMI. WOŁANIE O POWRÓT DO KORZENI, autor Mirosław Krajewski
do nabycia w kiosku klasztornym
Także: www.miroslawkrajewski.blog.onet.pl
2009-08-24 ~Beata z Gdańska
Kochany Ojcze Piotrze, bardzo dziękuję za dar Twojej Ojcze kapłańskiej modlitwy i kapłańskiego błogosławieństwa. Od bardzo wielu miesięcy borykałam się z brakiem pracy. Moja znajoma namówiła mnie na wyjazd do miejsca, o którym zupełnie nic nie wiedziałam oprócz tego, że jest ono cudowne a Wieczernik jest niejako jednym, pięknym dniem skupienia, modlitwy, wyciszenia i radosnego trwania przed Panem i Maryją Oborską. Pojechałam nie oczekując zbyt wiele. Jestem zaangażowana w Ruch Odnowy Charyzmatycznej i uczęszczam na spotkania grupy MaranaTha w Sopocie. Ta sobota była jednak dla mnie zupełnie wyjątkowa. Nasze spotkania tak różne we wspólnocie, a jednak poczułam w Oborach tę niesamowitą moc modlitwy. Czułam się tak, jakbym oddychała razem z tymi omodlonymi murami pięknego choć małego Sanktuarium. Jestem oczarowana tym miejscem i grupą muzyczną, która wówczas pełniła posługę. W autokarze prosiłam wszystkich o modlitwę, abym będąc po studiach mogła znaleźć pracę. I Ojcze kochany, zostałam wysłuchana. Pracę otrzymałam tydzień po powrocie. Nie jestem pewna, czy zostanie mi przedłużony czas próbny, ale pracuję i to dzięki mocnej modlitwie moich braci i sióstr. Z całego serca dziękuję za przepiękne świadectwo życia wiarą i radosnym powołaniem kapłańskim i zakonnym na codzień. Ojcze Piotrze, jestem szczęśliwa, że pracuję i to zawdzięczam Mateńce Oborskiej. Chwała Panu! Chwała Jezusowi! Amen.
2009-08-24 ~Olcia B.
Raj na Ziemi!!!!
dwa dni temu byłam w Oborach a juz tęsknie!!!! :(
Kocham Cie Maryjo :*


[ « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio