Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2008-07-08 ~Teresa z pielgrzymami z Poznania
Maryjo Nasza Najukochańsza Mateczko- Oborska Pani, dziękujemy za to ustonne i święte miejsce przez Ciebie wybrane. Dziękujemy za wiernych Stróżów Ojców Karmelitów. Dziękujemy, że mówisz do nas przez internet posługując się ofiarną posługą Ojca Piotra , dziękujemy za Jego WIELKIE OTWARTE SERCE NA KAŻDEGO CZŁOWIEKA przepełnione WIELKĄ MIŁOŚCIĄ BOGA. Dziękujemy za każde nawrócone Łaską Bożą serce.Dziękujemy za wszystkie cudowne uzdrowienia : duchowe, fizyczne i psychiczne.Dziękujemy, że dzięki tej stronie możemy być na bieżąco w duchowej łaczności ze Stolicą Piotrową , Umiłowanym Ojcem Śwetym Benedyktem XVI w jedności z Duchem Świętym prowadzącym Kościół i Pasterzy.
Dzikujemy za wszystkie WIECZERNIKI KROLOWEJ POKOJU, ktore nas przemieniaja i ubogacaja.
NIECH DWA NAJWIĘTSZE SERCA JEZUSA I MARYI HOJNIE BŁOGOSŁAWIĄ WSZYSTKIM OJCOM KARMELITOM I ZLEWAJĄ ZDROJE ŁASK.
SZCZESC BOZE!
2008-07-06 ~anna
O Mateczko przenajświętrza uproś u Swego Syna a Naszego Pana Jezusa Chrstusa aby wybaczył mi moją przygodę której się wstydzę ogromnie przyrzekam że więcej tego nie zrobię pomóż mi Łaskawa Pani abym mogła wytrwać w swoim postanowieniu. Chciałm jeszcze cię prosić abyś wspierała mojego męża aby osiągnoł spełninnie swoich marzeń to znaczy aby dostał dobrą pracę i nie załamał się.
Cudowna Pani Ty nikogo nie odrzucasz Ty każdego wspierasz . Niech Twoja Chwała oświetla naszą ciemność w którą sami popadamy. Swięta Pani Modl się za nami.
2008-06-03 ~EWA
MRAGOWO: Matko Najukochansza pragne podziekowac Ci ze moglam odwiedzic Cie w Twoim sanktuarium i z glebi serca niose moje prosby ku Tobie.Prosze cie aby moj narzeczony zszedl na dobra droge i zmienil swoje postepowanie do innych osob,o zdrowie dla calej mojej rodziny i jego rodziny abys Ty Matko dala im sily na dalsze zycie.
serdzeczne podziekowania dla o.Piotra ze moglam Go zobaczyc i sie przywitac.Sredeczne Bog zaplac.Strzerz Go Mateczko i chron od zlego,daj zdrowie na dalsze zycie,dalsze rozwazania.Tak mi dopomoz o Matko Bolesna!
2008-05-20 ~wiesia z Otomina
Matko Najukochańsza Nasza Matuchno prowadż moją Wiolettę drogą życia dobrego chrześcijanina . Jak większość młodych wyjechała do Anglii , tam zapomina o Bogu proszę Cię Matko Oborska spraw aby nie zapomniała że jest chrześcijanką,Natchnij ją swoją wiarą o Matuchno najukochańsza pobłogosław jej w dalszym życiu.Ja chcę podziękować Tobie Matko że mogłam dzięki mojej koleżance Elżbiecie być w tak pięknym miejscu na ziemi Polskiej Dziękuję i proszę o dalsze łaski dla mnie i całej mojej rodziny.
2008-05-06 ~Zosia
Księga Gości od pewnego czasu została przez piszących potraktowana jako miejsce próśb do MB Bolesnej. Swoje prośby do Mateńki mamy wpisywać w miejscu na górze monitora tj. "Prośby do MB Bolesnej". Tutaj w Księdze Gości zawsze dzieliliśmy się swojimi refleksjami. Uszanujmy tę stronę i niech ona nadal nam służy jako Księga Gości na której możemy zamieszczać swoje osobiste refleksje na temat Sankuarium i pobytu w Nim.
Mateńko jesteś Najcudowniejsza. Ojcze Piotrze dziękujemy za opiekę nad Pieligrzymami. Dziękujemy za cudowne artykuły umieszczane na tej stronie internetowej. Prosimy Mateńkę aby miała Cię Ojcze w swojej opiece i cały czas błogosławiła Tobie abyś miał zdrowie i siły dla nas pielgrzymów.


[ « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio