Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2008-05-20 ~wiesia z Otomina
Matko Najukochańsza Nasza Matuchno prowadż moją Wiolettę drogą życia dobrego chrześcijanina . Jak większość młodych wyjechała do Anglii , tam zapomina o Bogu proszę Cię Matko Oborska spraw aby nie zapomniała że jest chrześcijanką,Natchnij ją swoją wiarą o Matuchno najukochańsza pobłogosław jej w dalszym życiu.Ja chcę podziękować Tobie Matko że mogłam dzięki mojej koleżance Elżbiecie być w tak pięknym miejscu na ziemi Polskiej Dziękuję i proszę o dalsze łaski dla mnie i całej mojej rodziny.
2008-05-06 ~Zosia
Księga Gości od pewnego czasu została przez piszących potraktowana jako miejsce próśb do MB Bolesnej. Swoje prośby do Mateńki mamy wpisywać w miejscu na górze monitora tj. "Prośby do MB Bolesnej". Tutaj w Księdze Gości zawsze dzieliliśmy się swojimi refleksjami. Uszanujmy tę stronę i niech ona nadal nam służy jako Księga Gości na której możemy zamieszczać swoje osobiste refleksje na temat Sankuarium i pobytu w Nim.
Mateńko jesteś Najcudowniejsza. Ojcze Piotrze dziękujemy za opiekę nad Pieligrzymami. Dziękujemy za cudowne artykuły umieszczane na tej stronie internetowej. Prosimy Mateńkę aby miała Cię Ojcze w swojej opiece i cały czas błogosławiła Tobie abyś miał zdrowie i siły dla nas pielgrzymów.
2008-05-03 ~Genowefa
Matko Boża proszę Cię uproś u Boga dobrego męża dla córki Eweliny i Mileny
Królowo Pokoju proszę Cię o dary Ducha Świętego dla całej rodziny
Matko Boga proszę Cie o zdrowie dla rodziny
twoja czcicielka - Genowefa
2008-05-03 ~Anna
pragnę matuchno przyjecha do tego cudownego miejsca i prosic Cię o łaski dla mojej rodziny.Aby syn Radek nawrócił się i nie zszedł na złą drogę dorosłego życia. Aby w naszym domu zapanował spokój i miłośc
2008-04-23 ~Magda
Matko najukochańsza dziękuje, że mogłam odwiedziś Twoj klasztor, dzien spedzony w Oborach był najpiekiniejszym dziem w moim życiu. Proszę Cię o łaske wiary dla calej mojej rodziny oraz twoje błogoslawienstwo w mojej dalszej nauce. Prosze Cię także o to abys nie opuszczała mnie w trudnych chwilach, bo tylko Tobie ufam.
Dziękuję za wspanialą rodzinę, oraz za wszystko to co Tobie zawdzięczam, pomóż mi w walce z moimi grzechami, które stały się moim nalogem.Juz nie moge się doszekać kiedy znowu odwiedzie twoje Sanktuarium.[ « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio