Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2009-03-22 ~Marzena Kowalska z Braniewa
Szczęść Boże, pragnę podziękować w imieniu pielgrzymów z Braniewa za dar wspólnej modlitwy. Niech Matka Boża płaszczem swym okrywa przed pociskami złego, święci aniołowie pomagają w walce i oświecają swoją obecnością rozpraszając ciemności.
2009-02-11 ~m
Pan dotknął mnie w tym Swiętym miejscu,bylam wtedy taka szczęśliwa, bardzo pragnę tu powrócić, teraz kiedy jest tak ciężko w moim życiu kiedy mogę stracić wszystko,czuję,że musze tu powrócic żeby się wzmocnić w wierze bo tak zupełnie po ludzku nie widzę juz sensu, mam dzieci ,którym nie mogę nic dać,w moim życiu jest ciągle ciężko zawsze czekam,że teraz już będzie dobrze ale nie jest...
2009-01-09 ~Czcicielka
Dzękuję za to Cudowne Miejsce, za to że mnie Mateńko zaprosiłaś do Obór. Mateńko miej w opiece Ojca Piotra i wszystkich Ojców Karmelitów błogosław Im w tej wspaniałej posłudze. Ja zapewniam o codziennej modlitwie .Jest to miejsce szczególnie mi drogie. Wracając do domu z Obór czuję się jak nowo narodzona , tu nabieram sił do życia. Mimo tych wszystkich ciężarów, które mnie przygniatają mogę normalnie funkcjonować. Dziękuję Ci Matko Bolesna i Panie Jezu za to , że mogę uczestniczyć w wieczernikach ,w Mszach Św. O Uzdrowienie Duszy i CIała . Szczęść Boże.

2008-10-22 ~2008-10-22~` Dorota z pielgrzymami z Poznania.
Szczęść Boże! Pragnę w imieniu pielgrzymów z parafii p.w.NMP Matki Odkupiciela z Poznania złożyć podziękowania - Serdeczne Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy,-Adoracji naszego Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie,- Uczestnictwa w celebracji Eucharystii Słowa Bożego,-Słowa wiary ,nadziei głoszonego w czasie Mszy Świętej oraz nabożeństwa o uzdrowienie duszy i ciała, - Modlitwy wstawienniczej w naszej intencji.Niech Jezus Miłosierny i Matka Boża Bolesna wspierają ojca PIOTRA w tej pięknej i wielkiej posłudze głoszenia Miłosierdzia Bożego! Z pamięcią w modlitwie.
2008-08-21 ~wieloletnia pielgrzymowiczka z Trójmiasta
Maryjo ukryta w Oborskiej Piecie, Maryjo objawiająca nam Swoje oblicze podczas tego pięknego, Oborskiego Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej. Składam wyrazy wdzięczności i dziękczynienia za dar Twojej Maryjo obecności w tym świętym miejscu i za dar obecności Ojców i Braci z Karmelu. Dziękuję przede wszystkim Drogiemu Ojcu Piotrowi, dzięki któremu te cudowne Wieczerniki co sobotnie i coroczne powstały. Dzięki Jego niestrudzonej pracy, dzięki Jego poświęceniu i całkowitemu oddaniu się Tobie Maryjo - ja i inni pielgrzymi jesteśmy świadkami wielu cudów, jakie dokonują się w Oborach, na terenie samego Sanktuarium oraz tych, które dokonują się w naszych sercach. Wszystko zawdzięczamy wspaniałemu Opiekunowi i Duszpasterzowi, dzięki któremu ten ruch pielgrzymkowy powstał, rozwija się i trwa. Bądź uwielbiona Maryjo w figurze Piety i w sercu Kapłana Tobie całkowicie i zupełnie na własność oddanemu.
Chwała Panu za 'wielkie rzeczy, które nam uczynił'!


[ « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio