Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2009-04-18 ~Nina
Byłam w Oborach u Ciebie Mateńko 15 sierpnia,w Twoje święto.Nie mieszkam daleko,jestem z Łążynka.Pojechaliśmy zmężem,aby prosić Cię o zdrowie dla mnie ,gdyż 3,5 roku temu zachorowałam na raka piersi.Przez całą chorobę czułam Maryjo Twoją opiekę,Twojego Syna Jezusa również.Nie załamałam się ,nawet gdy brałam chemię i lampy ,każdy się dziwił skąd mam tyle siły . Zawsze powtarzałam ,że czerpię ją z wiary .Jakże biedny jest człowiek ,który jest niewierzący!Modliliśmy się także o rozwój mowy u naszej niesłyszącej córeczki która jest po wszczepie implantu ślimakowego..Minęło kilka miesięcy -są niesamowite postępy wrehabilitacji siedmioletniej córeczki!Wiem ,że nie jest to tylko zasługa nowego aparatu ,ale głównie Twoja Mateńko i Jezusa Eucharystycznego.Po wizycie w Oborach i udzielonym błogosławieństwie otrzymałam Wielki dar natchnienie Ducha Św ,ogromną radość w duszy,wyciszenie .Przekazałam tą radość i natchnienie dalej...Jutro przywiodę do Ciebie i Jezusa kilka osób.Niech będzie to podziękowanie za wszystko!Chwała Tobie Jezu!Mateńko cierpiąca pragnę wszystkie dobre uczynki darować Ci jako garść kwiatów rzucanych pod Twoje nogi.Niech będą one także osłodą dla Jezusa cierpiącego na krzyżu...
2009-03-22 ~Marzena Kowalska z Braniewa
Szczęść Boże, pragnę podziękować w imieniu pielgrzymów z Braniewa za dar wspólnej modlitwy. Niech Matka Boża płaszczem swym okrywa przed pociskami złego, święci aniołowie pomagają w walce i oświecają swoją obecnością rozpraszając ciemności.
2009-02-11 ~m
Pan dotknął mnie w tym Swiętym miejscu,bylam wtedy taka szczęśliwa, bardzo pragnę tu powrócić, teraz kiedy jest tak ciężko w moim życiu kiedy mogę stracić wszystko,czuję,że musze tu powrócic żeby się wzmocnić w wierze bo tak zupełnie po ludzku nie widzę juz sensu, mam dzieci ,którym nie mogę nic dać,w moim życiu jest ciągle ciężko zawsze czekam,że teraz już będzie dobrze ale nie jest...
2009-01-09 ~Czcicielka
Dzękuję za to Cudowne Miejsce, za to że mnie Mateńko zaprosiłaś do Obór. Mateńko miej w opiece Ojca Piotra i wszystkich Ojców Karmelitów błogosław Im w tej wspaniałej posłudze. Ja zapewniam o codziennej modlitwie .Jest to miejsce szczególnie mi drogie. Wracając do domu z Obór czuję się jak nowo narodzona , tu nabieram sił do życia. Mimo tych wszystkich ciężarów, które mnie przygniatają mogę normalnie funkcjonować. Dziękuję Ci Matko Bolesna i Panie Jezu za to , że mogę uczestniczyć w wieczernikach ,w Mszach Św. O Uzdrowienie Duszy i CIała . Szczęść Boże.

2008-10-22 ~2008-10-22~` Dorota z pielgrzymami z Poznania.
Szczęść Boże! Pragnę w imieniu pielgrzymów z parafii p.w.NMP Matki Odkupiciela z Poznania złożyć podziękowania - Serdeczne Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy,-Adoracji naszego Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie,- Uczestnictwa w celebracji Eucharystii Słowa Bożego,-Słowa wiary ,nadziei głoszonego w czasie Mszy Świętej oraz nabożeństwa o uzdrowienie duszy i ciała, - Modlitwy wstawienniczej w naszej intencji.Niech Jezus Miłosierny i Matka Boża Bolesna wspierają ojca PIOTRA w tej pięknej i wielkiej posłudze głoszenia Miłosierdzia Bożego! Z pamięcią w modlitwie.


[ « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio