Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2009-08-24 ~Beata z Gdańska
Kochany Ojcze Piotrze, bardzo dziękuję za dar Twojej Ojcze kapłańskiej modlitwy i kapłańskiego błogosławieństwa. Od bardzo wielu miesięcy borykałam się z brakiem pracy. Moja znajoma namówiła mnie na wyjazd do miejsca, o którym zupełnie nic nie wiedziałam oprócz tego, że jest ono cudowne a Wieczernik jest niejako jednym, pięknym dniem skupienia, modlitwy, wyciszenia i radosnego trwania przed Panem i Maryją Oborską. Pojechałam nie oczekując zbyt wiele. Jestem zaangażowana w Ruch Odnowy Charyzmatycznej i uczęszczam na spotkania grupy MaranaTha w Sopocie. Ta sobota była jednak dla mnie zupełnie wyjątkowa. Nasze spotkania tak różne we wspólnocie, a jednak poczułam w Oborach tę niesamowitą moc modlitwy. Czułam się tak, jakbym oddychała razem z tymi omodlonymi murami pięknego choć małego Sanktuarium. Jestem oczarowana tym miejscem i grupą muzyczną, która wówczas pełniła posługę. W autokarze prosiłam wszystkich o modlitwę, abym będąc po studiach mogła znaleźć pracę. I Ojcze kochany, zostałam wysłuchana. Pracę otrzymałam tydzień po powrocie. Nie jestem pewna, czy zostanie mi przedłużony czas próbny, ale pracuję i to dzięki mocnej modlitwie moich braci i sióstr. Z całego serca dziękuję za przepiękne świadectwo życia wiarą i radosnym powołaniem kapłańskim i zakonnym na codzień. Ojcze Piotrze, jestem szczęśliwa, że pracuję i to zawdzięczam Mateńce Oborskiej. Chwała Panu! Chwała Jezusowi! Amen.
2009-08-24 ~Olcia B.
Raj na Ziemi!!!!
dwa dni temu byłam w Oborach a juz tęsknie!!!! :(
Kocham Cie Maryjo :*
2009-07-14 ~Anna z Gdyni
W imieniu naszych pielgrzymów z Trójmiasta i Rumi pragnę złożyć najpiękniejsze podziękowania za X Ogólnopolski Wieczernik Królowej Pokoju! Ogromna radość wypełnia nasze serca i wielka wdzięczność za możliwość udziału w tak przepięknej uroczystości. Msza Święta była ukoronowaniem dzieła, które obchodziło 10-lecie swego istnienia, a któremu na imię "Wieczernik Królowej Pokoju". Kochany Ojcze Piotrze, dziękujemy Tobie z głębi naszych serc. Trudno wyrazić słowami to, co czujemy. Obecność umiłowanego przez nas wszystkich Księdza Biskupa Zawitkowskiego sprawiła, że pomimo strug deszczu w sercach czuliśmy żar miłości płynący z kapłańskiego serca Księdza Biskupa. Uprosił nam pogodę na Podniesienie i na samą Komunię Św., ale najważniejsze to to, że odczuliśmy prawdziwą pogodę ducha, niezwykłą radość i ciepełko! Dziękujemy za piękną Adorację Najświętszego Sakramentu, za piękną oprawę muzyczną i niepowtarzalną atmosferę modlitwy. Zakończenie pieśnią "Gospa Majka Moja" przeniosło nas do tak bliskiemu sercu i ukochanemu przez Maryję miejsca Medziugorje. Serdeczne Bóg zapłać za wszystko!
2009-07-09 ~ALA
SERDECZNIE WSZYSTKICH POZDRAWIAM
2009-06-29 ~AGNIESZKA Z BIELKÓWKA
NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DLA OJCA PIOTRA Z OKAZJI IMIENIN, DUŻO ZDROWIA I BŁOGOSŁAEIEŃSTWA BOŻEGO .ODWIEDZAM OBORY CO MIESIĄC Z PIELGRZYMKĄ PANA MARKA .OJCZE PIOTRZE JESTEŚ CUDOWNY W POSŁUDZE BOŻEJ.POZDRAWIAM CAŁYM SERCEM.


[ « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio