Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2008-08-19 ~Paweł z Brzegu (województwo opolskie), absolwent W
Matko Boża Bolesna, przybyłem do Sanktuarium w Oborach dokładnie 22 września 2007, przyjmując Szkaplerz Święty. Przyjechałem samotnie na rowerze z Torunia gdzie studiowałem. Czułem wielkie pragnienie przyjęcia Tego Daru od Ciebie. Od samego początku odczuwałem też Twoją opiekę na trasie i na miejscu, gdzie spotkałem bardzo życzliwego brata Piotra. Teraz chyba jest w Krakowie, więc proszę o Matko, otaczaj Go płaszczem swej opieki. Prosiłem Cię wtedy Moja Najdroższa Matko o opiekę i pomoc dla mojej rodziny i o wsparcie gdy pisałem pracę magisterską. Obiecałem że po jej napisaniu powrócę podziękować za pomoc. I tak się stało. Napisałem pracę na ocenę bardzo dobrą, mimo wielu przeciwności. Jednak zawsze z ufnością nosiłem Szkaplerz Święty i czułem Twą Matczyną opiekę. Przybyłem do Sanktuarium w Oborach dokładnie 22 czerwca 2008 roku, również na rowerze i z Torunia, dziękując za szczęśliwe ukończenie pracy magisterskiej. Po studiach wyjechałem do mojego rodzinnego miasta Brzegu. Bardzo tęsknię za Sanktuarium w Oborach, wierzę jednak, że mimo odległości powrócę tam jeszcze nie raz, aby móc osobiście podziękować za te wszystkie hojne łaski, których mi Najukochańsza Matko udzielasz. Dziękuję Ci Matko Boża Szkaplerzna za wszystkie łaski i opiekę. Proszę, chroń mnie błagam przed zakusami złego, abym nadal wiernie podążał za drogą, którą wyznaczył mi Twój Syn, a mój Mistrz Pan Jezus. Zostańcie z Bogiem!
2008-07-14 ~Ewa z Olecka;)
Dziękuję Matko Boża za zaproszenie mnie od Ciebie do Sanktuarium w Oborach, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Dziekuje Ci Panie Jezu za wszystkie udrowienia! Dziękuję wszystkim towarzyszom podróży - współpielgrzymom, którzy okazali mi wiele sympatii.
Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania wieczernika w dniu 12 lipca 2008, szczególnie ojcu Piotrowi oraz ks. Andrzejowi Kamińskiemu, z rak którego przyjęłam Szkaplerz Święty. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia Matki Bożej Bolesnej w Oborach! Pozdrawiam również braciszków ze sklepiku z dewocjonaliami i dziękuję za cierpliwość oraz poczucie humoru:) Dziękuję Pani Leokadii za organizację naszej pielgrzymki, w czasie której spełniło się moje marzenie o przyjęciu Szkaplerza. Chwała Panu!!!!!!
2008-07-08 ~Teresa z pielgrzymami z Poznania
Maryjo Nasza Najukochańsza Mateczko- Oborska Pani, dziękujemy za to ustonne i święte miejsce przez Ciebie wybrane. Dziękujemy za wiernych Stróżów Ojców Karmelitów. Dziękujemy, że mówisz do nas przez internet posługując się ofiarną posługą Ojca Piotra , dziękujemy za Jego WIELKIE OTWARTE SERCE NA KAŻDEGO CZŁOWIEKA przepełnione WIELKĄ MIŁOŚCIĄ BOGA. Dziękujemy za każde nawrócone Łaską Bożą serce.Dziękujemy za wszystkie cudowne uzdrowienia : duchowe, fizyczne i psychiczne.Dziękujemy, że dzięki tej stronie możemy być na bieżąco w duchowej łaczności ze Stolicą Piotrową , Umiłowanym Ojcem Śwetym Benedyktem XVI w jedności z Duchem Świętym prowadzącym Kościół i Pasterzy.
Dzikujemy za wszystkie WIECZERNIKI KROLOWEJ POKOJU, ktore nas przemieniaja i ubogacaja.
NIECH DWA NAJWIĘTSZE SERCA JEZUSA I MARYI HOJNIE BŁOGOSŁAWIĄ WSZYSTKIM OJCOM KARMELITOM I ZLEWAJĄ ZDROJE ŁASK.
SZCZESC BOZE!
2008-07-06 ~anna
O Mateczko przenajświętrza uproś u Swego Syna a Naszego Pana Jezusa Chrstusa aby wybaczył mi moją przygodę której się wstydzę ogromnie przyrzekam że więcej tego nie zrobię pomóż mi Łaskawa Pani abym mogła wytrwać w swoim postanowieniu. Chciałm jeszcze cię prosić abyś wspierała mojego męża aby osiągnoł spełninnie swoich marzeń to znaczy aby dostał dobrą pracę i nie załamał się.
Cudowna Pani Ty nikogo nie odrzucasz Ty każdego wspierasz . Niech Twoja Chwała oświetla naszą ciemność w którą sami popadamy. Swięta Pani Modl się za nami.
2008-06-03 ~EWA
MRAGOWO: Matko Najukochansza pragne podziekowac Ci ze moglam odwiedzic Cie w Twoim sanktuarium i z glebi serca niose moje prosby ku Tobie.Prosze cie aby moj narzeczony zszedl na dobra droge i zmienil swoje postepowanie do innych osob,o zdrowie dla calej mojej rodziny i jego rodziny abys Ty Matko dala im sily na dalsze zycie.
serdzeczne podziekowania dla o.Piotra ze moglam Go zobaczyc i sie przywitac.Sredeczne Bog zaplac.Strzerz Go Mateczko i chron od zlego,daj zdrowie na dalsze zycie,dalsze rozwazania.Tak mi dopomoz o Matko Bolesna!


[ « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio