Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2008-03-26 ~Elżbieta
W roku 2005 okazało się że mój mąż ma raka jelita grubego. przeszedł operację potem chemio i radioterapię. Czuł się dobrze jest po stałą opieka onkologów. Minęło 1,5 roku i okazało się że ma przeżuty na wątrobie. 21 kwietnia będzie miał operację, a potem ponownie chemioterapię.
Dziękuję Ci Matuchno za wszystkie dotychczas otrzymane łaski, za dar macierzyństwa i za to, że mam wspaniałą rodzinę . Proszę Cię Matko Boża Bolesna o uzdrowienie mojego męża, o siły dla niego ale również dla mnie. Proszę też o szczęśliwe rozwiązanie i siły dla mojej siostry, i zdrowie dla jej dzieciątka które zaraz po urodzeniu czeka operacja usunięcia guza"potwornaka". Daj również siły moim kochanym rodzicom, którzy przechodzą te trudne chwile razem z nami.
2008-03-18 ~Anna
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za wszelkie łaski ,jakich udzieliłaś naszej rodzinie. Błagam Cię o poprawę zwroku dla Pawła i opiee nad cała naszą rodziną.
2008-03-08 ~T.P.
Dziękuję ci Matko Najświętsza za pomoc i opiekę. Przepraszam że nie wywiązałam się z przyżeczeń. Nie opuszczaj mnie jednak i dopomóż. Obiecuje poprawę. Ratuj matko kochana mojarodzinę w tych trudnych chwilach. Tyle razy już mnie wydobyłaś na powierzchnię wierzę że i teraz tak będzie i przybedę do ciebie żeby serdecznie dziękować
2008-03-07 ~mariolatcz@op.pl
Matuchno Nasza ukochana proszę Cie o zdrowie dla naszej koleżanki
Joli Narloch błagam uzdrów ją daj jej siłę aby umiała cierpliwie znieść trudy choroby ,otocz ją płaszczem swojej opieki. Dzisiaj miała operację
czeka ją chemia wiem mateczko że ty wszystko możesz. Otocz opieką
jej mężą i córkę w tych ciężkich dla nich chwilach.O to Cie prosi
Mariola i Irek
2008-03-04 ~twoja czcicielka
Matko Boża Oborska z Woli Twojego Syna w I-wszą sobotę miesiąca marca pielgrzymowałam do stóp Twojego Synna w Sanktuarium Oborskim.W Ofierze przywiozłam swoją córkę , wnuczkę i zawierzałam je Matce Bożej Bolesnej i Jezusowi Ukrzyżowanemu.Pokój i ufność oganęły moje serce.W Godzinie Miłosierdzia O. Piotr poświęcił nowy Krzyż z wizunkiem Jezusa Ukrzyżowanego-bardzo wymowny ,dotykający serca człowieka.
Wpatrując się w Najświętszą Twarz nad lewym Okiem pod Cierniową Koroną moim oczom ukazał się guz ,zginął dopiero jak Panowie zaczęli Krzyż przenosić do bocznego Ołtarza.
Jest to dla mnie kolejny znak czasu.w którym Najświętrze Oblicze Jezusowe chce mi coś powiedzieć.
Kiedy otrzymam odpowiedz nie wiem,ale Jezus wie!!!
Jezu ,Mayjo kocham Was, ratujcie dusze które giną.


[ « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio