Możesz tu wpisać swoje refleksje.

» dodaj wpis2020-10-24 ~Wdzięczni Parafianie, Pielgrzymi i Karmelici
"TE DEUM LAUDAMUS" za dar 1000 Wieczerników Maryi Królowej Pokoju w Oborskim Sanktuarium (22 maja 1999 - 17 października 2020) i ofiarowany przez ręce Niebieskiej Matki "niezmierzony ocean dóbr duchowych, uleczonych dusz, naprawionych sumień" oraz niezliczonych łask i cudów Bożej miłości. Dziękujemy za radosny i krzepiący dar pasterskiego Słowa i Błogosławieństwa Biskupa Płockiego Piotra Libery i Arcybiskupa Henryka Hosera z Medjugorie. Matce Bożej dziękujemy i zawierzamy dzieło sobotnich Wieczerników w Oborskim Karmelu i za św. Janem Pawłem II powtarzamy: TOTUS TUUS, MARYJO!
2020-04-07 ~Marzenna i Andrzej
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Kochani Ojcowie Karmelici, z serca dziękujemy za każde słowo pocieszenia, za każdą modlitwę. Ojcze Piotrze, dziękujemy za każde słowo umieszczone na stronie, za wsparcie duchowe w tym trudnym czasie dla nas wszystkich. Wierzymy i mamy nadzieję na "jutro". Kochani Ojcowie, łączymy się z Wami na modlitwie w tym Wielkim Tygodniu, a w sposób szczególny będziemy łączyć się w czasie Triduum Paschalnego, a także w poranek Zmartwychwstania Pana Jezusa.
Dziś Izajasz mówi do nas: "Bóg stał się moją siłą". Gdy sens naszego życia ulokujemy w Bogu, a treścią naszego istnienia uczynimy wychwalanie Jego sprawiedliwości, miłości, mądrości, nasze życie nabiera innego ciężaru gatunkowego. Dlatego „będę wysławiał Twoją sprawiedliwość”. Niech tak się stanie.
Kochani Ojcowie, niech Maryja - nasza Ukochana Mama ma Wszystkich w Swej opiece i prowadzi nas do Swojego Syna - Jezusa Zmartwychwstałego. Serdecznie pozdrawiamy oczekując "jutra".
2020-04-02 ~Ojcowie Karmelici
Drodzy w Sercu Jezusa, Bracia i Siostry! Ite ad Joseph! Zbliża się 150. rocznica ogłoszenia Świętego Józefa Patronem i Opiekunem Kościoła Powszechnego przez papieża bł. Piusa IX 8 grudnia 1870 roku. Dlatego "z większą gorliwością wzywajmy Jego opieki nad nami oraz na Kościołem - zachęca Biskup Kaliski Edward Janiak w konferencji wygłoszonej 14 marca 2020 r. Prośmy o nią w codziennych modlitwach oraz udając się do sanktuariów Świętego Józefa, zwłaszcza do Jego narodowego sanktuarium w Kaliszu. Promujmy pobożne zwyczaje podkreślające patronat Świętego Józefa nad Kościołem i każdym z nas, do których można zaliczyć odmawianie litanii i innych modlitw ku czci Świętego. Nade wszystko jednak naśladujmy Świętego Józefa w jego miłości do Boga i przykazań Bożych, w Jego oddaniu dla Jezusa, w Jego czułości dla Maryi, w Jego pracowitym i pełnym godności ubóstwie, które w Bogu widzi zasadnicze bogactwo i w Jego cichym zasłuchaniu w Boże słowo. Niech zachwyci i zainspiruje nas gotowość Świętego Józefa do ponoszenia każdej ofiary duchowej czy materialnej, byle Bóg i Jego wola znalazły swoje miejsce w świecie". Drodzy bracia i siostry! Ite ad Joseph! Niech zaprasza nas do tego wizerunek Św. Józefa czczony od 300 lat w Oborskim Sanktuarium.
2019-12-23 ~Marzenna i Andrzej
Kochani Nasi Ojcowie z Oborskiego Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, pragniemy przesłać Wam i Wszystkim Pielgrzymom z serca płynące życzenia. Niech czas Narodzenia Jezusa, będzie światłem dla Nas, dla naszych Wspólnot, naszych Rodzin, niech będzie czasem odrodzenia się wszystkiego w Nas, odrodzenia się Miłości. Niech ta Miłość będzie czysta i piękna, nieskażona niczym co daje świat, niech ten czas będzie czasem pojednania między nami wszystkimi, niech będzie czasem światła dla naszych serc, duszy i umysłu.
Niech zajaśnieje Moc rodzącego się Jezusa w codzienności naszej.
Kochani Ojcowie, z serca dziękujemy za Waszą piękną posługę i obiecujemy modlitwę.
2019-12-17 ~Karmelici, Parafianie i Pielgrzymi Oborscy
Ojcze Adamie, dziękujemy... R.I.P.


[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ]
 


  Dodaj wpis:
 

  Treść prośby *

 
  Podpis

 
   
 
Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *
 

  Klasztor karmelitów z XVII w. oraz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach położone są 20 km od Golubia-Dobrzynia w diecezji płockiej. Jest to miejsce naznaczone szczególną obecnością Maryi w znaku łaskami słynącej figury Matki Bożej Bolesnej. zobacz więcej »


  Sobotnie Wieczerniki mają charakter spotkań modlitewno- ewangelizacyjnych. Gromadzą pielgrzymów u stóp MB Bolesnej. zobacz więcej »
 
     
 
  ©2006 Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej

  Obory 38; 87-645 Zbójno k. Rypina; tel. (0-54) 280 11 59; tel./fax (0-54) 260 62 10;
  oprzeor@obory.com.pl

  Opiekun Pielgrzymów: O. Piotr Męczyński; tel. (0-54) 280 11 59 w. 33; (0-606) 989 710;
  opiotr@obory.com.pl

 
KEbeth Studio